خرید اینترنتی ساعت هوشمند طرح اپل واچ a1

یکی از بهترین و مناسب ترین گجت هایی که در بازار در حال توسعه و پیشرفت است می توان به ساعت های مچی هوشمند اشاره نمود. این گجت های فوق العاده می تواند در دسترسی به اطلاعات و تماس های تلفنی به شما کمک کند. بسیاری از عامه مردم از این ساعت های هوشمند بهره می برند و می توانند بسیاری از کار های روزمره خود را با استفاده از این گجت ها انجام دهند. کارایی این گجت ها در بسیاری از سایت ها و در بازار داخلی مورد بررسی قرار گرفته است که به بعضی از این قابلیت ها در این پست می پردازیم. 

ادامه مطلب...

ویژگی های یک هدفون گردنی خوب چیست؟

هدفون گردنی استریو مدل Havit HV-H2550BT Bluetooth NeckBand دارای طراحی بسیار زیبا و اسپورت است که هنگام ورزش به سادگی با هر استایلی هماهنگ می شود. این محصول دارای ایرفون های آهنربایی است که به سادگی به بدنه وصل می شود و هنگام ورزش و فعالیت مزاحم کارتان نمی شود.

ادامه مطلب...

فلاسک مسافرتی استیل باربل از چه جنسی ساخته شده است

پیک نیک و سفر از تفریحات بسیار لذت بخش است. این کار مستلزم تجهیز به ابزار و امکانات است.  فلاسک یکی از موارد بسیار مهم برای بیرون رفتن از خانه است، چرا که همه ی ما از یک نوشیدنی گرم یا سرد در سفر لذت می بریم. برای این کار باید وسیله ای برای حفظ دمای مایعات داشته باشند.

ادامه مطلب...