یکی از بهترین وسایل تضمین امنیتی خودرو

برای ضبط کردن اتفاقاتی که هول خودرو شما رخ خواهد داد شما باید از دستگاهی استفاده نمایید تا به شما در این امر کمک کند. با استفاده از دوربین مداربسته خودرو بلک باکس مخصوص فیلم و تصویربرداری  Vehicle Blackbox DVR Full HD 1080 می توانید تمامی اتفاقات هول خودور خود را ضبط و ثبت کنید. این دستگاه می تواند هم در لحظه فیلم برداری نماید و هم تصویر برداری نماید.

ادامه مطلب...

سایزهای متفاوت بشقاب میناکاری

چنانچه شما اهل اصفهان باشید، و یا علاقمند به هنر اصفهان باشید و حتی فرد خوش ذوق و با سلیقه ای باشید، احتمالا تا بحال به بشقاب های میناکاری برای پذیرایی از میهمان های خود به جای استفاده از کریستال و بلورجات فکر کرده اید و یا حتی اقدام به خرید نموده اید.

ادامه مطلب...

فروش جعبه جواهرات خاتم کاری اصفهان

می توان گفت یکی از عوامل مرغوبیت یک محصول خاتم کاری تا حد زیادی در گرو میزان ریز و ظریف بودن مثلث های کنارهم قرار داده شده می باشد. در واقع این قطعات که در کنار یکدیگر قرار میگیرند هرچقدر ریز تر و ظریف تر باشند آن خاتم کاری مرغوب تر می باشد. این جعبه جواهرات خاتم کاری، از جنس چوب مرغوب می باشد با ابعاد 11*8*5.5  سانتی متر که قسمت داخلی این جعبه کاملا آستر کشی شده می باشد و سطح بیرونی آن به طور کامل با خاتم کاری پوشانده شده است.

ادامه مطلب...

خرید اینترنتی میناکاری اصفهان

این روزها خرید میناکاری به عنوان یک هدیه تبلیغاتی بسیار مرسوم می باشد و این تندیس بته جقه میناکاری و چوب را می توان به عنوان یک هدیه تبلیغاتی مناسب و زیبا معرفی کرد، ضمن اینکه داشتن این تندیس میناکاری می تواند زیبایی بخش محیط کار یا منزل شما باشد. تندیس میناکاری بته جقه دارای یک پابه چوبی با ابعاد 6*28.5*19.5 سانتی متر می باشد و همچنین شامل یک قطعه بته جقه میناکاری شده بر روی مس با ابعاد 6*15.5 سانتی متر بوده.

 

 

ادامه مطلب...

خرید بهترین روکش صندلی ماساژور لرزشی-حرارتی

روکش صندلی خودرو ماساژور لرزشی و حرارتی نیو استار TL-2005Z-F محصولی جدید و کارآمد می باشد.  استفاده از 6 موتور در طراحی هوشمندانه این محصول  است لذت یک ماساژ فوق العاده بعد از یک روز کاری را برای شما رقم می زند. استفاده از این روکش صندلی ماساژور محدود به یکجا نمی باشد و شما می توانید این روکش صندلی ماساژور را  علاوه بر روی صندلی خودرو، در منزل و محل کار خود بر روی انواع مبلمان و صندلی اداری به صورت نشسته یا خوابیده استفاده کنید.

ادامه مطلب...

شیکترین ساعت هوشمند طرح appel watch

امروزه کلیه لوازم به سوی هوشمند شدن می روند از جمله لوازم پر کاربرد که با هوشمند شدن کمک بزرگی به افراد داشته ساعت های هوشمند هستد که موجب در اختیار گذاشتن کلیه تکنولوژی موجود در گوشی همرا در یک غالب کوچکتر و با همان کارایی شده است.

خرید یک ساعت هوشمند می تواند انتخابی خردمندانه برای راحتی بیشتر شما باشد.

ادامه مطلب...

ارزان ترین روکش صندلی ماساور خودرو | فروشگاه تکسبد

شما می توانید در رانندگی های طولانی مدت از این دستگاه خارق العاده استفاده نمایید و از این دستگاه به عنوان یکی از بهترین وسیله های ماساژ بدن استفاده کنید. با روکش صندلی ماساژور لرزشی و حرارتی 6 موتوره نیو استار TL-2005Z-F می توانید هر صندلی معمولی را به صندلی ماساور خود تبدیل کرده و از آن نهایت استفاده را ببرید. این روکش صندلی را بر روی هر صندلی پهن کندی و با متصل کردن ان به برق صندلی مذکور را به صندلی ماساژور تبدیل نمایید.

ان

ادامه مطلب...

فروش اینترنتی فوق العاده حشره کش برقی

 با یکی از محصولات خارق العاده و فوق العاده عصر حاضر تکنولوژی آشنا شوید و از این محصول خارق العاده نهایت استفاده را ببرید. شما می توانید با استفاده از این محصول خارق العاده با یک تیر 3 نشان بزنید. از لامپ پر قدرت این دستگاه خارق العاده استفاده نمایید و محیط اطراف خود را به خوبی روشن کنید و از کم مصرف بودن آن هم اطمینان خاطر داشته باشید زیرا این لامپ با 15 وات کم مصرف ترین لامپ برای شماست.

ادامه مطلب...