آب میوه گیری دستی ایرانی با ضمانت تست قبل از ارسال

شما عزیزان می توانید با توجه به ویژگی های این دستگاه در هر مکان و یا هر زمان از فصل مورد نظر خود آب هر میوه ای را که در نظر دارید آبگیری نمایید. یکی از بهترین دستگاه های آبمیوه گیری را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد و شما می توانید با خرید این محصول اب انواع میوه ها و مرکبات را به راحتی بگیرید. با فشار بر روی دسته اهرم می توانید آب میوه و مرکب خود را درون ظرف زیرین دستگاه بریزید.

ادامه مطلب...

با دستگاه حجامت به راحتی در خانه حجامت کنید

از دیرباز همیشه پیشینیان برای درمان دردهای مختلف از شیوه های سنتی حجامت و بادکش استفاده می کرده اند. امروزه نیز این شیوه طرفداران خود را دارد. بهمین خاطر دستگاه حجامت خانگی نیز به بازار عرضه گردید.

حجامت یکی از روش های درمانی سنتی در طب اسلامی است که برای بدن و در درمان بسیاری از بیمارها مفید است اما در صورتیکه می خواهید خود در منزل این کار را انجام دهید حتما باید در خصوص اصول و شیوه های آن اطلاعات لازم را داشته باشید زیرا حجامت برای برخی افراد مضر هم هست.

ادامه مطلب...

خرید اینترنتی دستگاه بخور صورت ارزان و با کیفیت

با آغاز فصل سرد سال و خشکی هوا استفاده از دستگاه بخور گرم می تواند راهی برای افزایش میزان رطوبت نسبی هوا باشد و به نحوی کمک می کند در درمان بیماری ها و بهبود خشکی پوست. اگر شما نیز به داشتن پوستی زیبا و شاداب می اندیشید و استفاده از روشهای تهاجمی مانند لیزر را نمی پسندید، پیشنهاد ما به شما اتفاده از بخور گرم صورت می باشد که موجب رطوبت دهی به پوست شده و منافذ پوست را باز می کند. در واقع شما با تهیه یک دستگاه بخور صورت خانگی، می توانید با استفاده از مقداری گیاه بابونه و بخور گرم، شادابی پوست خود را دوچندان نموده.

 

 

ادامه مطلب...

آشنایی با لامپ حشره کش برقی

وقتی برای از بین بردن حشرات موذی به بازار می رویم با حجم عظیم و متنوعی از حشره کش های مختلف روبرو می شویم که با اینکه تا حدی می توانند حشرات را دور کنند اما آسیب جدی به سلامتی انسان و حتی محیط زیست نیز می گذارند. اما لامپ حشره کش برقی خانگی هیچ آسیبی به انسان و محیط زیست وارد نمی کند.

شما می توانید به راحتی این محصول را هر کجا که خواستید با خود ببرید. زیرا بر روی تمامی سرپیچ های لامپ ها وصل می شود. از طرفی نه بو دارد و نه صدا دارد بنابراین به راحتی می توانید از آن استفاده کنید.

ادامه مطلب...

جعبه خاتم کاری شده در اصفهان توسط استادان چیره دست

یکی از بهترین محصولاتی که با هنر دست ساخته و پرداخته می شود را  می توان به خاتم کاری اهدا نمود. این هنر زیبا با بهترین مواد اولیه به دست تولید خواهد رسید و با طراحی زیبا و خاصی که دارد می توان آن را به انواع محصولات خاتم کاری تبدیل ساخت. این هنر در اصفهان و شهر نصف جهان متولد شده است و بهترین و ظریف ترین این محصول را در این شهر می توان یافت.

ادامه مطلب...

خرید جا حبوباتی دیواری شیک برای جهیزیه

خرید جا حبوباتی، یکی از ملزومات هر خانه ای می باشد که کد بانوی آن خانه با توجه به فضای آشپزختنه و نوع کاربری آن می تواند طرح و مدل خاصی را انتخاب نماید. می توان گفت یکی از دغدغه های نو عروسان برای تهیه جهیزیه خود، خرید یک جا حبوباتی شیک می باشد که بتواند زیبایی آشپزخانه نو عروس را دوچندان کند.

ادامه مطلب...