چه افرادی به قوزبند و پشت بند رویال احتیاج دارند؟

یکی از جملاتی که بسیاری از افراد در هنگام نشستن و یا ایستادن می شنوند این است که صاف بشین و قوز نکن . مگر قوز چیست ؟ چه آسیب هایی به اندام ما می رساند؟ قوز بر اثر نشستن نادرست، ایستادن زیاد، بلند کردن لوازم سنگین به طور نادرست و... ایجاد میشود. معمولا بسیاری از افراد در زمانیکه به طور مداوم و متداول بر روی صندلی و پشت میز مینشینند بعد از ساعت ها از شکل عادی خارج شده و شانه هایشان به سمت پایین خم میشود که این خود باعث ایجاد قوز در کتف و شانه ها می شود.قوزبند طبی رویال

 

خرید محصول


یا بعضی افراد کارشان به نحوی است که به طور مرتب مجبور به بلند کردن لوازم سنگین هستند و متاسفانه با درست انجام ندادن حرکات باعث ایجاد درد های شدید در ناحیه کمر و گردن خواهند شد. همه این حرکات و نشستن های نامناسب به مرور زمان باعث ایجاد قوز در ناحیه کتف و شانه ها شده و درد های شدید در نواحی کمر، گردن، کتف و شانه را به همراه دارد و علاوه بر موارد گفته شده تناسب اندام شما را بر هم زده و فرم اصلی ستون فقرات را هم از دست خواهید داد.


قیمت قوزبند رویال پاستور


ما به شما خرید پشت بند و قوزبند رویال را پیشنهاد می کنیم این پشت بند از خمیدگی و افتادگی بیش از حد شانه و کتف شما جلوگیری کرده و فرم اندام شما کاملا حفظ می شود.


خرید قوزبند رویال پاستور


این وسیله دارای جنس فوق العاده عالی می باشد و در تولید آن از پارچه های ضد حساسیت استفاده شده است و شما میتوانید آن را بعد از مدتی شسته و مجدد مورد استفاده قرار دهید.


قوزبند پوسچر

خرید محصول

قوزبند طبی خارجی در سایز های مختلفی طراحی شده است و به وسیله سگک های قابل تنظیمی که دارد میتوانید آن را براحتی تنظیم کرده و احساس خوش آیندی داشته باشید. در ضمن از این پشت بند طبی بانوان و آقایان میتوانند استفاد کنند و هیچ محدودیتی هم برایتان ایجاد نخواهد کرد.