چرا شیلنگ جادویی ایکس هوز؟

هر خانه ای نیاز به یک شیلنگ برای انجام  کارهای مختلف دارد. ولی اغلب شیلنگ ها علاوه بر اینکه جاگیر هستند، جمع کردن و نگهداری از آنها نیز دشوار است، و بعد از مدتی هم دچار خشک شدگی و پوسیدگی میشود و در نهایت از بین می رود. پیشنهاد ما برای رفع این مشکلات، شیلنگ جادویی ایکس هوز است.

شلنگ جادویی ایکس هوز

شیلنگ جادویی ایکس هوز یک محصول کار آمد با طراحی بسیار خلاقانه است، که در ظاهر بسیار کوچک است ولی زمانی که آن را به شیر آب متصل نمایید،( که برای اتصال به شیر آب هم یک سری مخصوص دارد.) و آب را باز کنید. شگفت زده میشوید! و در عین ناباوری خواهید دید که در عرض کمترین زمان، به یک شیلنگ بزرگ تبدیل میشود.این شیلنگ واقعا جادویی! است.

خرید شیلنگ آب جادویی

طول عادی شیلنگ مجیک هوز 5 متر است، اما وقتی آب درون آن جریان پیدا میکند، سه برابر حالت عادی یعنی 15 متر میشود.جمع کردن این شیلنگ بسیار راحت است، کافیست شیر آب را ببندید، زمانی که آب تخلیه شود، شیلنگ به صورت کاملا اتوماتیک جمع میشود و به حالت اولیه باز میگردد.

شیلنگ جادویی 30 متری

این شیلنگ جادویی وزنی حدود 450 گرم دارد، که شما را از شر مشکلات شیلنگ های سنگین و بلند راحت میسازد. این محصول دارای یک آبپاش بسیار باکیفیت نیز میباشد، که به شما امکان می دهد آب را در 8 حالت مختلف بپاشید.

شیلنگ جادویی xhose

این شیلنگ که از یک لایه قابل انعطاف ضخیم درونی و یک لایه تاشو بیرونی ساخته شده، از جنس مش بافته شده ی قوی است و شبیه به هیچ شیلنگ دیگری نیست، و با ساختار خارق العاده استفاده از آن موجب رضایت شما شده.  

قیمت شیلنگ جادویی             

شما میتوانید به راحتی از آن در داخل خانه، حیاط، کارواش ماشین، شستشوی شیشه ها، دیوار و باغبانی استفاده کنید.

شیلنگ جمع شو

باخرید شیلنگ جادویی تنها به قیمت 21000 تومان تکنولوژی جدید در امور شستشو را به چشم خود ببینید.

قیمت:21000 تومان

خرید محصول