چراغ دیواری خورشیدی LED با کیفیت

لامپ سولار خورشیدی دیواری برای نصب در محوطه های باز عالی بوده و از قدرت و کیفیت نوردهی بالایی برخوردار است. این چراغ سولار خورشیدی در محوطه های باز، پاسیو، استخرهای روباز، محوطه ی انبارها و کارخانجات و ... قابل نصب می باشد.


لامپ-خورشیدی-دیواری


لامپهای LED این لامپ سولار خورشیدی با کمترین میزان مصرف انرژی و بالاترین راندمان فعالیت می نمایند. چراغ سولار موشن با کمک انرژی خورشیدی کار میکند. پنل خورشیدی این محصول انرژی خورشیدی را دریافت نموده و در باتری به صورت برق ذخیره میکند.


لامپ-خورشیدی-دیواری


این محصول دوستدار محیط زیست بوده و با انرژی های تجدیدپذیر فعالیت می نماید. کافیست پنل خورشیدی این لامپ مقابل تابش مستقیم آفتاب قرار بگیرد تا با تاریک شدن هوا به صورت خودکار روشن شده و در هنگام طلوع خاموش شود.


لامپ-خورشیدی-باغ

سنسور حرکتی این چراغ زمانی که حرکت جسمی را از سه متری تشخیص دهد چراغ را با شعاع 3 متر به صورت کامل و پرنور روشن می نماید. این محصول کاملا ایمن و بی خطر بوده و در هرگونه شرایط آب و هوایی اعم از بارانی، برفی، طوفانی و ... مقاوم می باشد.لامپ-خورشیدی-سنسوردار


این لامپ دارای استاندارد IP64 (ضدآب) می باشد. بدنه ی لامپ سولار موشن پلاستیکی بوده و با مواد ABS تولید گردیده است. مدت زمان شارژ باطری این دستگاه 6 تا 8 ساعت است و بعد از هربار شارژ شدن قادر به فعالیت به مدت 8 الی 9 ساعت می باشد.


لامپ-خورشیدی-باغ


این لامپ خورشیدی LED دارای دکمه خاموش/روشن است و کیفیت بالا و عمر طولانی دارد. ابعاد این لامپ سولار 4.8*9.5*12.4 سانتی متر می باشد.


لامپ-خورشیدی-دیواری