چراغ خیابانی خورشیدی سنسوردار

لامپ خورشیدی SOLAR MOTION SENSOR 20 LED LIGHT  یکی از با کیفیت ترین و بهترین لامپهای سولار می باشد. این لامپ خورشیدی خانگی برای نصب در راهروها، پیاده روها، باغ و باغچه ها، تالارها و .. بسیار مناسب است.


چراغ-خورشیدی-سنسوردار


لامپ خورشیدی باغچه سولار موشن در ایجاد روشنایی در محوطه های باز تحول عظیمی به وجود آورده است. پنل خورشیدی 0.55 واتی این محصول نور خورشید را جذب نموده و آن را به برق تبدیل می نماید. باطری لیتیومی 800 میلی آمپری این لامپ انرژی حاصل از خورشید را داخل خود ذخیره و هنگام تاریک شدن هوا از آن استفاده می نماید.


لامپ-خورشیدی-دیواری


در این لامپ سولار بیست عدد لامپ ال ای دی وجود دارد که محوطه های باز را به خوبی روشن می نماید و از کیفیت بالایی برخوردار هستند. با استفاده از این لامپ دیگر نیازی به پرداخت هزینه ی برق و کابل کشی نخواهید داشت.


لامپ-خورشیدی-دیواری


از دیگر امکانات لامپ سولار میتوان به وجود سنسور نوری و حرکتی اشاره کرد. سنسور نوری هم زمان با تاریک شدن هوا فعال شده و لامپ را روشن می نماید. سنسور حرکتی در صورت ایجاد حرکت مقابل چراغ سولار فعال میشود و موجب روشن شدن لامپ میگردد. لامپ-خورشیدی-باغ


برد سنسور حرکتی این لامپ سولار خورشیدی در حدود 3 متر می باشد. این ویژگی برای رفت و آمد در راه پله ها و راهروها بسیار مناسب است.

لامپ-خورشیدی-سنسوردار

از دیگر ویژگی های این چراغ خیابانی خورشیدی میتوان به خاصیت ضدآب بودن آن، وجود کلید چراغ/روشن و صرفه جویی در انرژی اشاره کرد.  ابعاد این محصول 4.8*9.5*12.4 سانتی متر است. 


لامپ-خورشیدی-سنسوردار