هیتر برقی فن دار رومیزی رااز کجا می توان تهبه کرد؟

هیتر برقی رومیزی دارای دکمه های خاموش و روشن بوده که بر روی قسمتی از پایه قرار گرفته است در نتیجه کارایی بسیار بالایی دارد. همچنین دارای 2 ولوم بوده که هر کدام کاربرد خود را دارد یکی از ولوم های روی بدنه جهت تنظیم حرارت و دیگری برای روشن و خاموش کردن فن و تنظیم دور تند و کند تعبیه شده است.

فن هیتر رومیزی

اطلاعات بیشتر و خرید

قیمت : 173000 تومان 


هیتر برقی وسیله ای است که برای گرم نگه داشتن محیط منزل و یا محل کار میتوانید از ان استفاده کنید. اما کیفیت و قدرت هیتر بسیار مهم و ضروری می باشد. به نظر شما هیتر دارای چه ویژگی هایی باید باشد ؟ یک هیتر برقی با کیفیت باید دارای ظاهری زیبا باشد و قابلیت چرخش داشته باشد تا در مکان های مختلف جهت گرم کردن از آن استفاده شود.


هیتر برقی رومیزی فن دار


بخاری های گازی با وجود مزایایی که دارند دارای یکسری معایب هم هستند که در ادامه به ان می پردازیم . یکی از معایبی که بخاری های گازی دارند این است که بعد از مدتی استفاده سقف و دیوارها را سیاه می کنند که بسیار ازاردهنده است. ولی یکی از مهم ترین معایبی که همیشه نگران آن هستیم خطر نشتی گاز و اتفاقاتی است که موجب خفگی و یا مرگ ساکنین می شود. 


هیتر برقی رومیزی


خرید محصول

قیمت : 173000 تومان 


امروزه با تولید و عرضه هیتر های برقی نه دیوارها سیاه و آلوده می شوند و نه دیگر خطر گاز گرفتگی وجود دارد. هیتر برقی رومیزی وسیله ای است که شما میتوانید از آن جهت گرم نگه داشتن محیط های مختلف استفاده نمایید. بخاری برقی فن دار کم مصرف قادر است بوسیله فن با را از هیتر خارج نموده و هوای گرم را به بیرون بدهد. 

بخاری برقی فن دار کم مصرف


اگر قصد خرید هیتر برقی رومیزی را دارید تنها کافی است از طریق نمایندگی ها و یا از طریق فروشگاه های اینترنتی اقدام کرده و سریعا خریداری کنید. لازم به ذکر است که دارای قیمت بسیار مناسبی بوده و در همه مکان ها میتوانید آن را خریداری کنید.