هدفون، هدست، هندزفری، 3 ابزار مختلف!!!

هدفون، هدست، هندزفری، 3 ابزار مختلف!!!


هدفون


هندزفری، هدفون و هدست ابزارهایی هستند که ما از آنها برای تسهیل کردن ارتباطات تلفنی و یا قابلیت های شنیداری استفاده می کنیم که با وجود اینکه عملکردی مشابه هم دارند اما کاملا با هم متفاوتند.


هدفون


خیلی اوقات ما به اشتباه نام ابزارهای گفته شده در عنوان بالا را به اشتباه به جای دیگری به کار می بریم. به طوریکه به هدست می گوییم هدفون و یا به هندز فری می گوییم هدست. در این مطلب می خواهیم درباره تفاوت های این ابزارها صحبت کنیم.


هدفون


هدست

هدست نوعی هدفون است که بغیر از دو گوشی که برای گوش دادن است، یک میکروفون نیز برای ارسال صدا دارد. بنابراین بوسیله ی هدست می توان یک ارتباط دوطرفه برقرار کرد.


هدفون


هدفون

هدفون وسیله ای است که دو گوشی بزرگتر از هدست دارد بطوریکه کل گوش را پوشانده تا فرد کمتر صدای اطراف را بشنود. همچنین هدفون میکروفون ندارد و کاربرد هدفون بیشتر برای شنیدن موسیقی است. برای خرید هدفون گردنی بی سیم روی لینک پایین صفحه کلیک کنید.


هدفون


هندزفری

هدفون داخل گوش یا ایرفون که به نام هندزفری معروف است ابزاری است که معمولا در کنار همه تلفن های همراه وجود دارد. هندزفری بر خلاف هدست و هدفون روی سر قرار نمی گیرد و مثل هدست علاوه بر گوشی یک میکروفون هم دارد.

 

هدفون


لازم به ذکر است که میکروفون هدست بسیار قوی تر از میکروفون هندز فری است . زیرا هدست به صورت تخصصی برای مراکز تماس طراحی شده است.


هدفونبرای مشاهده و خرید هدفون گردنی ارزان روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت : 169000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید