نوارچسب فلکس تیپ چیست ؟

یکی از لوازمی که بسیاری از افراد همواره برای پوشاندن و از بین بردن شکاف ها و پارگی های نقاط مختلف بدنبال آن هستند چسب ضدآب است. چسب ضدآب فلکس تیپ یکی از قوی ترین چسب های تولید شده بوده که میتواند بسیاری از نقاط و درز ها را پوشانده و از آن ها به خوبی محافظت کند. نوار فوق العاده قوی مانند یک مهر و موم اثر کرده و به راحتی تعمیر میکند. در ضمن دارای ضخامت بوده و به راحتی شکل میگیرد و از آن بصورت گرم یا سرد و حتی مرطوب یا خشک میتوان استفاده نمود.

چسب فلکس تیپ

چسب flex tape مقاوم در برابر UV، محیط زیست، VOC آزاد و دارای دامنه وسیعی از درجه حرارت است، و آن را در بدترین شرایط اب و هوایی هم میتوان مورد استفاده قرار داد و حتی زیر آب هم کار می کند!

 خرید چسب flaxe tape

قیمت : 15900 تومان

خرید محصول  

 چسب فلکس مقاوم در برابر نورخورشید و یا سرمای بیش از حد نیز می باشد و بهترین کارایی را نیز دارد. ابعاد یک حلقه چسب فلکس حدود 10.5 *152 میلی متر بوده که آن را همیشه در گوشه ای از ماشین میتوانید به همراه خود داشته باشید و جهت موارد مختلف استفاده نمایید.

 

نمایندگی چسب فلکس تیپ

 

فلکس تیپ قادر است تمام سوراخ های بزرگ، ترک، شکاف و پارگی ها را با قدرت چسبندگی بالا چسبانده و به راحتی در چندثانیه بپوشاند. این چسب کاملا جدید بوده و دارای خاصیت لاستیکی و ضخیم می باشد و به هر شکلی که بخواهید میتوانید آن را درآورید.

 

فلکس تیپ

 

در واقع میتوان گفت چسبی همه کاره می باشد که را کارایی شگفت انگیزی که دارد برای آب بندی کردن و درزگیری هم بسیار مناسب و کاربردی است و از این چسب می توان برای لوله ها، قایق، پشت بام، پنجره، دیوار، آکواریوم و انواع اشیا استفاده کرد. ما به شما برا ی چسباندن کلیه شکستگی ها و درزهای پارگی اشیا چسب فلکس تیپ را پیشنهاد میکنیم با خرید چسب flaxe tape کلیه سوراخ های بزرگ و نشتی لوله ها را از بین ببرید.

 

فروش چسب flaxe tape  

قیمت : 15900 تومانخرید محصول