مشخصات حشره کش برقی جدید

در فصل تابستان هجوم مگش ها و پشه ها می تواند یک خواب راحت و حتی یک مهمانی خانوادگی را تحت تاثیر قرار دهند و شما را با مشکل روبرو کند.

 وجود حشرات پرنده در فصل گرما یک امر بدیهی می باشد اما چگونه می توان از شر مزاحمت های آنها خلاص شد؟ چگونه می توان یک خواب آرام داشت و بدون مزاحت این حشرات داشت ؟

 


استفاده از روش های سنتی و حشره کش های شیمیای می تواند سخت و دارای عوارض جدی برای انسان و محیط زیست باشد. پس چاره چیست ؟
لامپ حشره کش برقی، یک راه حل عالی برای خلاصی از شر حشرات موذی می باشد بدون آنکه نگران عوارض و خطرات ناشی از استفاده از آن باشید.
با مشاهده مشخصات حشره کش برقی، شما به این نکته پی خواهید برد که چگونه می توان از این حشره کش علاوه بر یک حشره کش به عنوان یک چراغ خواب استفاده کرد.
روش کار این حشره کش به این صورت می باشد که با تولید نور بنفش موجب جذب حشرات به سمت این لامپ شده و در اثر برخورد با قسمت داخلی لامپ که حرارت بالایی دارد از بین می روند. 

حشره کش برقی مدل لامپی دارای یک  چراغ ال ای دی 15 وات می باشد و اساس کار این حشره کش همین لامپ LED می باشد که می تواندتمامی حشره ها از جمله مگس ها، پشه ها و انواع این حشره های موذی را از پا در بیاورید.
یکی از ویژگی های شاخص این محصول این می باشد که در صورت نیاز می توانید لامپ ال ای دی آن را تعویض کنید و با باز کردن لامپ قبلی از سرپیچ لامپ بعدی را داخل سرپیچ بسته و کلید برق آن را روشن نمایید.
برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 39000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید