قیمت و فروش میناکاری در سنندج

صنایع دستی و هنری در هر منطقه به عنوان نمادي از سبک زندگي فرهنگي مردمان آن منطقه و ميراث فرهنگي آنها محسوب می شود. استان کردستان و شهرستان سنندج به عنوان یکی از قطب های تولید صنایع دستی کشور دارای صنایع دستی مطرح از لحاظ كيفيت و گستردگي در کشور می باشد.
روح هنر دوست و هنر پرور مردمان این منطقه را می توان در تولیدات صنایع دستی متنوع آن مشاهده کرد، سفالگری و سرامیک سازی، شالبافی، گلیم بافی، نازک کار ی چوب، منبت کاری، قالیبافی و.... می باشد. هر چند مردمان هنر دوست این منطقه به سایر هنرهای دستی تهیه شده در شهر های دیگر نیز از جمله میناکاری اصفهان علاقه مند می باشند که نشان از روح هنر دوست این مردمان دارد.

 در این شهر هنرمندان چیره دستی به ساخت هنرهای ظریفی از جمله نازک کاری یا منبت مشغول می باشند که نشان از ذوق و اندیشه والای هنری مردمان این منظقه دارد و بنظر می رسد بهترین سوغات این شهر صنایع دستی آن می باشد که بسیار ماندگار می باشند.
با توجه به استقبال از هنر میناکاری و اشتغال تعداد زیادی از هنردوستان به هنر میناکاری و افزایش تولید محصولات میناکاری شاهد قیمت های تثبیت شده محصولات میناکاری شده اصفهان می باشیم. برای اطلاع از قیمت میناکاری سنندج به لینک زیر مراجعه نمائید.

  برای مشاهده و خرید کلیک کنید 

خرید
میناکاری یکی از هنرهای اصیل ایرانی که دارای قدمت و پیشینه ای بیش از 5000 سال می باشد، هنری که تولید و فروش آن توانسته است در سال های اخیر منبع درآمد بسیاری از خاموارهای ایرانی باشد. و به عنوان یکی از صنایع دستی محبوب شناخته شده است.
در استان کرمانشان و شهرستان سنندج نیز هنر میناکاری اصفهان از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشد و با توجه به ذوق و اندیشه هنری مردمان این منطقه به یادگیری هنر میناکاری پرداخته و تولید و فروش میناکاری در سنندج از محبوبیت ویژیه ای برخوردار می باشد.

 

 

 

فروشگاه اینترنتی تک سبد، به عنوان یکی از بزرگترین عرضه کنندگان محصولات میناکاری شده روی مس اصفهان در سطح داخلی و خارجی افتخار دارد در خدمت هموطنان عزیز باشد. این مجموعه  به عنوان یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی در ایران دارای نماد الکترونیکی اعتماد دو ستاره و با بدست آوردن درصد بالای رضایت مشتریان توانسته در مدت زمان کوتاهی جایگاه بالایی پیدا کند. ارائه ضمانت نامه ی 7 روزه عودت وجه بدون قید و شرط نشانه بالاترین کیفیت خدمات و محصولات ارائه شده در این فروشگاه می باشد. جهت بازدید از فروشگاه به سایت www.taksabad.com   مراجعه نمایید.