فروش جعبه جواهرات خاتم کاری اصفهان

 

جعبه جواهرات خاتم کاری

جعبه جواهرات خاتم کاری یک جعبه چوبی بسیار زیباست که مزین شده با هنر زیبا و فاخر خاتم کاری، این جعبه زیبا را می توان برای نگهداری جواهرات و اشیاء قیمتی استفاده کرد.
خاتم کاری یکی از هنرهای دستی زیبا و پرطرفدار می باشد که بر روی چوب پیاده سازی می شود.
جعبه جواهرات، معمولا جعبه های بسیار زیبا و شیکی هستند که با ظرافت خاصی ساخته  و طراحی می شوند و موارد فوق در رابطه با جعبه جواهرات خاتم کاری نیز صادق است و به وضوح قابل مشاهده می باشد.
خاتم کاری یکی از صنایع دستی پر زحمت می باشد که هنرمندان این عرصه با ظرافت و دقت بالا، ترکیبی از چند ضلعی های منظم  که  به شکل موزاییک با مثلث‌های کوچک متساوی الاضلاع یا  متساوی الساقین از جنس چوب، استخوان و فلز می باشد  برای  آراستن اشیاء چوبی مورد استفاده قرار می دهند.
می توان گفت یکی از عوامل مرغوبیت یک محصول خاتم کاری تا حد زیادی در گرو میزان ریز و ظریف بودن مثلث های کنارهم قرار داده شده می باشد. در واقع این قطعات که در کنار یکدیگر قرار میگیرند هرچقدر ریز تر و ظریف تر باشند آن خاتم کاری مرغوب تر می باشد.
این جعبه جواهرات خاتم کاری، از جنس چوب مرغوب می باشد با ابعاد 11*8*5.5  سانتی متر که قسمت داخلی این جعبه کاملا آستر کشی شده می باشد و سطح بیرونی آن به طور کامل با خاتم کاری پوشانده شده است.
خرید جعبه جواهرات خاتم کاری، به عنوان یک هدیه برای عزیزانتان علاوه بر حمایت از صنعتگران عرصه صنایع دستی می تواند روح هنر و زیبایی را به آنهایی که دوست دارید هدیه دهید.
یک جعبه خاتم کاری میتواند علاوه بر استفاده برای نگهداری اشیاء گران قیمت و جواهرات، زینت بخش میز کار یا محل زندگی شما باشد.
 

برای  خرید و کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت تک سبد مراجعه کنید. خرید کالای اصل و با کیفیت یکی از مزیت های خرید از تک سبد می باشد.


برای مشااهده و خرید این محصول به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 21900 تومان


اطلاعات بیشتر و خرید