صندلی تاشو مسافرتی سپاهان مشبک

یکی از تفریحاتی که بسیاری از خانواده ها در فصل های مختلف سال به آن می پردازند سفر کردن است. سفر به مناطق زیبا و خوش آب و هوا کشور واقعا دل انگیز است اما می بایست لوازم رفاهی مناسب سفر هم همیشه برای راحتی بهتر به همراه داشته باشیم.


صندلی تاشو مسافرتی


صندلی از لوازمی است که امروزه بسیاری از افراد در زمان سفر کردن به همراه خود برده و در هرجا که هستند براحتی از آن استفاده می نمایند. صندلی تاشو مشبک سپاهان از نمونه صندلی های پایه دار بوده که بوسیله تکیه گاهی که دارد احساس کاملا راحت و آسوده ای را به شما خواهد داد.


صندلی تاشو سفری

قیمت: 39000 تومان

خرید محصول

فریم و اسکلت صندلی تاشو از جنس آلومنیوم ضخیم است و بسیار مقاوم بوده و وزن بسیار بالا فرد را به راحتی تحمل می کند.

در تولید این صندلی مسافرتی تاشو از پارچه برزنتی بسیار محکم استفاده شده است که توانسته است قسمت نشیمن گاه را با استفاده نمودن از لایه نرم و آسترکشی شده راحتی و آسایش را برای شما بوجود آورد. این محصول به دلیل تاشئ بودن فضای بسیار کمی را اشغال کرده و در زمان پیک نیک و سفر کردن میتوانید آن را همواره در اتومبیل خود قرار داده و با به همراه ببرید.


صندلی تاشو مسافرتی کوچک


وضعیت قرار گرفتن تکیه گاه صندلی تاشو مسافرتی کوچک به نحوی طراحی شده است که کاملا درست و با زاویه مناسبی که دارد از اسیب دیدن کمرو پاهایتان در زمان نشستن به مدت تطولانی جلوگیری می کند.  


صندلی تاشو مسافرتی برزنتی

قیمت :39000 تومان

خرید

 

از مزیت های صندلی تاشو مسافرتی است که براحتی قابل حمل بوده و همیشه در زمان سفر یا حتی رفتن به پارک و پیک نیک میتوانید از آن استفاده نمایید. 


خرید صندلی تاشو مسافرتی


لازم به ذکر است که صندلی تاشو مسافرتی بارای همه افراد طراحی شده است و افراد با وزن و سن بالا هم به راحتی میتوانند مورد استفاده قرار دهند و در زمان نشستن طولانی از درد پا و کمر خود جلوگیری نمایند.