شیکترین ساعت هوشمند طرح appel watch

ساعت هوشمند طرح اپل يك ساعت با طراحي زيبا و كاملا كارآمد براي كسانی است كه معمولا گوشي همراه خود گم كرده و يا نياز به مكالمه در حين رانندگي دارند.


ساعت-هوشمند


امكانات ويژه اين ساعت ها باعث شده كه در عين كوچكي قابليت هاي فراواني را در اختيار كاربران قرار دهد از اين رو مورد توجه جمع كثيري از اقشار پر مشغله قرار گرفته است.


ساعت-سیمکارتخور


اين ساعت داراي يك صفحه نمايش مربعي شكل با رزوليشن 312*390 مي باشد كه از كيفيت تصوير خوبي برخوردار است و همچنين عملكرد آن به صورت تاچ قوي حرارتي مي باشد .


ساعت-هوشمند-اپل


ساعت ارزان هوشمند طرح اپل  داراي رنگ بندي هاي متنوع مناسب براي خانمها و آقايان مي باشد همچنين داراي بند سيليكوني انعطاف پذير و ضد حساسيت مي باشد.


ساعت-لمسی


ازجمله ويژگي هاي جذاب اين ساعت حالت هاي مختلف اسكرين سيور آن بوده كه به صورت هاي ساعت عقربه اي و يا ديجيتال  قابل تغيير مي باشد.


ساعت-اندروید


ساعت هوشمند طرح اپل علاوه بر کلیه زبانها، زبان فارسی را پشتیبانی می کند و با منو بسیار پیشرفته خود امکان اعمال تغییرات زیادی را برای شما فراهم می آورد.


ساعت-هوشمند-طرح-اپل


همچنین این ساعت هوشمند ارزان اندروید در صورت نصب کارت حافظه می تواند به یک پلیر همیشه در دسترس تبدیل شود و به کمک هندزفری موجود رد بسته بندی کالا حس خوب گوش دادن به موسیقی را برای شما به ارمغان آورد.


ساعت-هوشمند-اندروید


در صورت نصب سیم کارت در اسلات مخصوص آن، از ساعت می توان به عنوان یک گوشی همراه مستقل استفاده کرد. همچنین این ساعت از اینترنت G 2 پشتیبانی می کند.


ساعت-سیمکارتخور-طرح-اپل


 

 

قیمت باور نکردنی این محصول: 109000 تومان

  

خرید محصول