سایزهای متفاوت بشقاب میناکاری

 

سایزهای متفاوت بشقاب میناکاری، برای کاربردهای دلخواهتان

چنانچه شما اهل اصفهان باشید، و یا علاقمند به هنر اصفهان باشید و حتی فرد خوش ذوق و با سلیقه ای باشید، احتمالا تا بحال به بشقاب های میناکاری برای پذیرایی از میهمان های خود به جای استفاده از کریستال و بلورجات فکر کرده اید و یا حتی اقدام به خرید نموده اید.


بشقاب میناکاری اصفهان
 


در این مبحث در مورد انواع بشقاب مینا کاری، سایزهای آن و موارد کاربرد آن صحبت می کنیم.

بشقاب های سری 3 تایی یا معروف به سایز نعلبکی

در این گروه بشقاب ها شامل 3 سایز 9، 10.5 و 12 سانتی هستند که مصرف کنندگان یا به صورت تکی و یا هر 3 سایز را با هم خریداری می کنند. از این سایز بیشتر به منظور تزیینات دیوار کوب و حتی سفره هفت سین نیز استفاده می کنند.

 

بشقاب میناکاری اصفهان
 

بشقاب میناکاری 16 سانتی

بشقاب میناکاری 16 سانتی نیز همانند سری قبلی، بیشتر جنبه تزیینی داشته و برای دیوارکوب و یا سفره هفت سین از آن استفاده می شود.


بشقاب میناکاری اصفهان


 

بشقاب مینا کاری 20 و 25 سانتی

 

این گروه از بشقاب ها علاوه بر جنبه ی تزیینی، کاربرد پذیرایی هم دارد و می توان در مراسم مخصوص پارسی چون نوروز، یلدا و مهرگان از این بشقاب ها استفاده کرد.


بشقاب میناکاری اصفهان


بشقاب میناکاری اصفهان


 

بشقاب میناکاری 30 سانتی

این دسته نیز علاوه بر کاربردهای گروه قبلی برای استفاده به جای شیرینی خوری نیز کاربرد دارد و می توانید برای مناسبت های نوروز و یلدا از بشقاب میناکاری 30 سانتی برای شیرینی های خود استفاده کنید.


بشقاب میناکاری اصفهان

 

بشقاب میناکاری 35 سانتی

 

این دسته از بشقاب مجددا علاوه بر کاربرد شیرینی خوری، در صورتی که مس آن جزو ظروف لبه دار باشد، می توان از آن به عنوان میوه خوری نیز استفاده نمود.

بشقاب میناکاری اصفهان 

برای مشاهده قیمت انواع بشقاب میناکاری بر روی لینک زیر کلید کنید.


قیمت : 79000 تومان

خرید محصول