راهنمای خرید سوغاتی اصفهان| خرید میناکاری

در هر سفری که به شهرها و کشور های دور و نزدیک داریم، در کنار جاذبه های معماری و تاریخی جاذبه های گردشگری دیگری از جمله اقلیم آب و هوایی و صنایع دستی و هنری نیز می تواند نقش بسزایی در جذب گردشگر داشته باشد. در ایران نیز وارد هر شهری بشوید در کنار آثار تاریخی گردشگری، سوغاتی های آن هشر نیز به عنوان جاذبه گردشگری محسوب می شود.
در هر شهری از ایران وارد شوید بسته به اقلیم جغرافیایی و قومی دارای سوغات خاص خود می باشد که می تواند شامل صنایع دستی و هنری و سایر سوغاتی های خوردنی باشد. به عنوان مثال شهر تاریخی توریستی اصفهان که به عنوان یکی از ارکان اصلی گردشگری ایران محصوب می شود در کنار آثاری چون چهلستون و نقش جهان دارای سوغاتی های خوردنی خوشمزه و صنایع دستی متنوعی می باشد.

 


اگر به شهر اصفهان سفر کنید، بدون شک دست خالی از این شهر باز نخواهید گشت، سوغاتی های خوردنی این شهر که واقعا دوست داشتنی و باب میل ایرانی می باشد از جمله گز، پولم و نبات. در کنار این خوردنی های خوشمزه صنایع دستی این شهر حرف های زیادی برای گفتن دارند، از میناکاری اصفهان گرفته تا هنر خاتم سازی، قلمکاری و غیرده. در این میان هنر میناکاری از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشد و کمتر گردشگری پیدا می شود که در لیست خرید سوغاتی خود خرید میناکاری را در نظر نگرفته باشد.درسته، هنر میناکاری در شهر اصفهان از محبوبیت ویژه ای برخوردار بوده و در کنار مقایسه هنر های دستی این شهر از رونق بیشتری برخوردار می باشد. به دلیل محبوبیت هنر میناکاری ایرانی و بخصوص اصفهان، برنامه های برای ایجاد زیر ساخت های برای خرید اینترنتی میناکاری اصفهان بدون واسطه و به طور مستقیم از کارگاه های تولید میناکاری با قیمت مناسب و کیفیت مثال زدنی فراهم شده تا دوستداران این هنر در جای جای ایران و جهان به این هنر دوست داشتنی دسترسی داشته باشند.

 


 برای مشاهده و خرید کلیک کنید

 Ø®Ø±ÛŒØ¯