خرید چندراهی و شارژر هگزاگون

امروزه با افزایش استفاده از تجهیزات الکتریکی، در زندگی روزمره مشکل کمبود چندراهی برق، جهت تغذیه دستگاه های الکتریکی، موضوعی حائز اهمیت میباشد، از طرف دیگر با توجه به اینکه تولید کنندگان وسایل برقی از کشورهای مختلف هستند. بنابراین دارای کانکتورها و اتصالات مختلفی میباشند. مشکل دیگری که با آن مواجهیم، موضوع نوسانات جریان برق شهری و قطع و وصل این جریان است.


دارای پورت usb

 

چندراهی و محافظ برق دستگاهی است، که میتواند شما را از تمامی این مشکلات رها کند. امروزه انواع چندراهی ها با برند های مختلف در بازار قابل عرضه هستند. اما چرا چند راهی و شارژر هگزاگون بخریم؟؟

 

جنس بدنه از مواد abs

 

این روز ها دستگاه هایی که از کابل usb شارژ میشوند، همچون: موبایل، تبلت و.. درصورتی که چندراهی ها با چنین قابلیتی اندک اند. با انتخاب چند راهی و شارژر هگزاگون که دارای پورت usb میباشد، از شر حمل و نقل آداپتور موبایل یا تبلت راحت شوید.

 

ابعاد بدنه 3*14*14 سانتی متر

 

یکی از مهم ترین خصلت های این چندراهی این است که امکان اتصال انواع دوشاخه و سه شاخه را فراهم نموده است، تا دیگر نیازی به مبدل نداشته باشید.

در هنگام خرید چندراهی دقت کنید که یک دستگاه چندراهی بایستی یک محافظ خوب هم باشد.خوشبختانه چند راهی برق هگزاگون دارای یک محافظ داخلی است، که بتواند نوسانات جریان برق را پایدار نموده و از آسیب رسیدن به وسایل برقی جلوگیری کند.

 

طول کابل 157 سانتی متری

 

 بار ها پیش آمده است که از ورودی دیواری برق شهری تا محل نصب وسیله برقی فاصله زیادی داشته ایم، باید دقت داشت، چندراهی بخریم که با دارا بودن بیشترین طول کابل، این مشکل را برایمان حل نماید. طول کابل  چند راهی برق usb  یک متر و 57 سانتی متر.، با کیفیت و ضخامت بالا میباشد.

 

دارای محافظ داخلی

 

از ابتدا درست و صحیح انتخاب کنید! با خرید این محصول با قیمت 39000 تومان هم چندراهی و هم شارژر را یک جا خواهید داشت.

 

خرید محصول