خرید میز و صندلی تاشو کودک در طرح های مختلف

یکی از مهم ترین عواملی که درس خواندن و انجام تکالیف در نوجوتنان و کودکان حائذ اهمیت است این است که محلی مناسب و فضایی آرام برای درس خواندن و انجام تکالیف خود داشته باشند که در آن احساس آرامش و سبکی روح کنند.

 

میز و صندلی

 

برای فراهم کردن این فضا باید به نکاتی نیز توجه کنیم زیرا اگر این فضا یا مکان مناسب برای سن و کار مورد انجام نباشد ممکن است به سلامتی خود و کودک خود آسیب جدی برسانید. 

 

صندلی

 

باید توجه داشته باشید که باید این مکان شیب مناسب و صندلی راحت داشته باشد نا براحتی بنشینید و به آرامی به کار های خود رسیدگی فرمایید.

 

خرید میز

 

پیشنهاد ما برای شما دوستان و والدین عزیز که به سلامتی فرزندان و کودکان خود اهیمت قائل هستید میز تحریر تاشو کودک است، 

 

میزو صندلی تاشو

 

با مراجعه به سایت اینترنتی تکسبد شما می توانید با تمامی جزییات این محصول فوق العاده آشنا شوید و در صورت نیاز و صلاحدید محصولتان را سفارش دهید و به راحتی خرید خود را نهایی کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

 

صندلی جدید تاشو

 

این محصول فوق العاده قابلیت تا شوندگی دارد و شما در جعبه ای کوچک آن را تحویل خواهید گرفت که می توانید در هر جایی آن را قرار دهید.

 

خرید میز و سندلی

 

جنس میله های این میز و صندلی از جنس آهن است که قابلیت تحمل وزن زیادی را دارد و می تواند تا 601 کیلوگرم وزن را بر روی خود تحمل کند.

 

خرید میز وصندلی

 

این ميز تحرير كودك در رنگ های شاد تولید شده است که برای روحیه ی فرزند شما بسیار مناسب است و محیطی را برای وی فراهم خواهد کرد که فرزند شما در این محیط بتواند براحتی به انجام تکالیف و درس خواندن خود برسد و دیگر نگران کمر درد ها و درد های مزمن نباشد. شیب میز می تواند در سه حالت قرار بگیرد تا هر موقع که احساس خستگی کردید شیب آن را تغییر دهید. 

 

خرید میز و صندلی جدید

 

جنس صندلی بسیار نرم بوده و از فوم فشرده تولید شده است.

پس همین الان به سایت اینترنتی فروشگاهی تکسبد مراجعه نمایید و با خرید این محصول فوق العاده سلامتی را به کودکان خود هدیه دهید.

قیمت : 139,000 تومان