خرید درب پلاستیکی مغناطیسی آسان مش

یکی از مشکلاتی که اکثر مراکز فروش در فصول سرد سال با آن مواجه هستن، تردد زیاد مشتریان بوده که موجب باز و بسته شدن متعدد درب شده که می تواند باعث هدر رفت هوای گرم و نفوذ های سرد به داخل شود. بنابراین این گروه با مشکل هزینه های بالای مربوط به انرژی مواجه می باشند.

 اما راه حلی که در سال های اخیر مورد توجه قرار گرفته است، استفاده از درب های پلاستیکی و درب های سنسور دار می باشد که می تواند تا اندازه زیادی از هدر رفت انرژی جلوگیری کند. با توجه به بالا بودن قیمت درب های سنسور دار و هزینه های بالای نگداری آنها، استفاده از این روش مقرون بصرفه نمی باشد.

 بنابراین بسیاری از افراد به استفاده از درب های پلاستیکی روی آورده اند، اما بسیاری از این درب ها نیز به دلیل کیفیت پایین دوخت و متریال بکار رفته نمی توانست پاسخ گوی خوبی برای نیاز این گروه باشد. اما درب پلاستیکی مگنتیک آسان مش یکی از بهترین گزینه ها برای این امکان می باشد.

 این درب به گونه ای طراحی شده است، که بعد از عبور فرد از پرده پلاستیکی فوق به دلیل دارا بودن مگنت های قوی بلافاصه بسته می شود. درب پلاستیک آهنربایی نه تنها رفت در مصرف انرژی مورد استفاده برای گرم کردن محیط صرفه جویی می کند، رفت و آمد را نیز تسهیل می بخشد. 

اطلاعات بیشتر و خرید

درب پلاستیک مگنتیک آسان مش با استفاده از بهترین پلاستیک با 020 خارجی درجه یک تهیه شده است که تحقیقات حکایت صرفه جویی مصرف انرژی تا 70 درصد را با استفاده از این محصول می دهد.

 


 

عبور آسان از درب پلاستیکی بدون دخالت دست جهت باز و بستن توری از مهترین ویژگی های آن می باشد که به دلیل مگنت های قوی بکار برده شده در تهیه این درب توری می باشد. 

برای مشاهده تنوع محصولات و خرید اینترنتی درب توری مگنتیک آسان مش به لینک خرید ارائه شده در صفحه مراجعه نمائید.