خرید جا حبوباتی دیواری شیک برای جهیزیه

یکی از وسایل مورد نیاز در هر خانه ای که ضرورت آن به چشم میخورد، ظروفی برای نگهداری حبوبات و خشک بار بدون اینکه کیفیت آنها کاهش پیدا کند. ظروفی که بتوان به راحتی از آن استفاده کرد و دغدغه فضای کم و بی کیفیت محصول را نداشته باشیم.
به عبارتی ظروفی در دار برای نگهداری انواع حبوبات و همچنین سویا که بدون نفوذ رطوبت بتواند این مواد غذایی که از مواد اصلی هر آشپزخانه ای می باشد، بدون هیچ افت کیفیتی نگهداری کند.
در سال های اخیر انواع ظروف برای نگهداری حبوبات طراحی و تولید شده است که بسته به نیاز کاربران دارای ابعاد، طرح و جنس مختلف می باشند. از جمله جا حبوباتی فلزی، اکریلیک، پلاستیکی، چوبی و شیشه ای.
خرید جا حبوباتی، یکی از ملزومات هر خانه ای می باشد که کد بانوی آن خانه با توجه به فضای آشپزختنه و نوع کاربری آن می تواند طرح و مدل خاصی را انتخاب نماید.
می توان گفت یکی از دغدغه های نو عروسان برای تهیه جهیزیه خود، خرید یک جا حبوباتی شیک می باشد که بتواند زیبایی آشپزخانه نو عروس را دوچندان کند.
یکی از انواع  روش های برای نگهداری حبوبات و غلات استفاده از جا حبوباتی دیواری می باشد. این سبک از جا حبوباتی جدید می باشد که توسط یک پایه به دیوار متصل می شود و زیبایی خاصی را به فضای آشپزخانه شما می دهد.بر روی این جاحبوباتی دو قلو، دو عدد شیر در نظر گرفته شده است که با استفاده از آن با هر بار چرخش شیر مقدار معینی از حبوبات از ظرف خارج می شود و شما می توانید به راحتی از این ظروف استفاده نمائید.
این جا حبوباتی دارای درپوش محکمی می باشدکه مانع نفذ رطوبت به داخل ظرف شده و موجب حفظ طراوت، تازگی و طعم مواد غذایی می شود.

 برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت :  69000 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید