خرید بهترین روکش صندلی ماساژور لرزشی-حرارتی

این روزها با توجه به پش رفت تکنولوژی و سبک زندگی جدید افراد فرصت کمتری برای ورزش کردن دارند این در حالی است که به علت استفاده از وسایل دیجیتال مثل کامپیوتر، نشستن های طولانی مدت یا حتی رانندگی های طولانی مدت افراد دچار خستگی مزمن شده.
در واقع میتوان گفت خستگی مزمن یکی از بیماری های ناشی از عدم تحرک و سبک زندگی این روزها می باشد.
در اینجا قصد معرفی محصولی را داریم که میتواند در زمان هایی که شاید شما هرگز نتوانید از آن بهره مناسبی ببرید به کمک شما آده و موجب رفع یا کاهش این خستگی مزمن شود.
شاید یکی از راه حل ها برای رفع این خستگی استفاده از صندلی های ماساژر می باشد اما علاوه بر قیمت بالای آنها، حجم و وزن بالای این صندلی ها استفاده از آنها را محدود به فضای خاص می کند. اما در ادامه ما قصد معرفی محصولی را داریم که می تواند به راحتی جایگزین این صندلی ها شود.

 


 

 

روکش صندلی ماساژور لرزشی و حرارتی 6 موتوره نیو استار TL-2005Z-F تنها به عنوان یک روکش صندلی محسوب نمی شود بلکه طراحی هوشمندانه این روکش  به گونه ای می باشد که شما می توانید از آن در همه جا و حتی حین رانندگی استفاده کنید.

 با خرید روکش صندلی ماساژر شما در واقع یک ماساژور همراه دارید که از محل کار تا خانه همواره همراه شما می باشد.
این محصول را می توانید در حین رانندگی به عنوان روکش صندلی اتومبیل خود استفاده کنید و از قابلیت ماساژ و ریلکس کردن نقاط گردن، شانه، کمر و نشیمنگاه  استفاده  از روکش صندلی ماساژور در محیط کار و یا حتی در منزل بعد از یک روز کاری سخت، می تواند با عملکرد خود باعث کاهش میزان خستگی و آرامش بدن و اعصاب شما بشود.
استفاده از 4 موتور ویبره لرزشی در قسمت پشتی کمر این صندلی ماساژور می تواند به آرامش عضلات کمر شما کمک شایانی بکند و همچنین 2 عدد موتور ویبره لرزشی حرارتی در کفی نشیمنگاه قرار داده شده است که شما می توانید در زمان لازم با استفاده از ریموت آن استفاده کنید.
برای مشاهده و خرید اینترنتی این محصول می توانید به وبسایت تک سبد مراجعه کنید. کیفیت بالا و اصل بودن محصولات یکی از ویژگی های خرید از تک سبد می باشد.

برای سفارش این محصول بر روی لینک زیر بزنید

قیمت : 235000 تومان

خرید محصول