خرید اینترنتی میناکاری اصفهان

 تندیس بته جقه میناکاری

میناکاری، در واقع هنر تلفیق آتش، رنگ و فلز می باشد که تجمیع رنگ های مینایی روی فلز کار می‌شود. می توان گفت؛ اصفهان مهد هنر میناکاری در ایران است.
درچند سال اخیر، هنر میناکاری از سوی سازمان صنایع دستی مورد حمایت قرار گرفته و موجب رونق این هنر شده است و در حال حاضر میناکاری حاصل دست رنج هنرمندان اصفهانی خرید ابزار میناکاری دارای طرفدارن زیادی می باشد.
تندیس بته جقه میناکاری و چوب، در واقع تلفیقی از هنر میناکاری و کار روی چوب می باشد که آن را مبدل به یک اثر چشم نواز و زیبا کرده است. ترکیب میناکاری روی مس به همراه یک پایه چوبی مشبک طراحی شده با نقوش اسلیمی زیبا توانسته زیبایی دوچندانی به این اثر ببخشد.
این روزها خرید میناکاری به عنوان یک هدیه تبلیغاتی بسیار مرسوم می باشد و این تندیس بته جقه میناکاری و چوب را می توان به عنوان یک هدیه تبلیغاتی مناسب و زیبا معرفی کرد، ضمن اینکه داشتن این تندیس میناکاری می تواند زیبایی بخش محیط کار یا منزل شما باشد.
تندیس میناکاری بته جقه دارای پابه چوبی با ابعاد 6*28.5*19.5 سانتی متر می باشد و همچنین شامل یک قطعه بته جقه میناکاری شده  بر روی مس با ابعاد 6*15.5 سانتی متر بوده.
این اثر هنری کار دست هنرمندان میناکار خطه اصفهان می باشد که در نهایت ظرافت و دقت طراحی و تولید شده است و به این اثر هنری زیبایی دوچندانی داده است.
خرید اینترنتی محصولات میناکاری به عنوان هدیه برای عزیزانی که دوستشان دارید و به آنها عشق می ورزید بهترین گزینه می باشد و خرید تندیس میناکاری بته جقه به عنوان هدیه تبلیغاتی می تواند اثری ماندگار از شما در ذهن ها باقی بگذارد. 
این محصول توسط هنرمندان میناکار اصفهان با استفاده از بهترین مواد اولیه تهیه و عرضه شده است و تا کنون مخاطبان زیادی با توجه به طرح خاص  خود داشته است.
 برای مشاهده تنوع محصولات و خرید میناکاری های هنرمندان اصفهانی می توانید به وب سایت تک سبد مراجعه کنید و از یک خرید راحت و مطمئن لذت ببرید.

جهت مشاهده و خرید محصولات بر روی لینک زیر کلیلک کنید


خرید محصول