خرید اینترنتی دستگاه بخور صورت ارزان و با کیفیت

 یکی از درمان های سرماخوردگی استفاده از بخور گرم می باشد،  از جمله توصیه های پزشکی برای درمان  سرما خوردگی استفاده از بخور گرم به همراه عصاره بعضی گیاهان از جمله اوکالیپتوس می باشد.

 

به توصیه کی از متخصصان بیماری های تنفسی از بهترین راه های درمان احساس تنگی و گرفتگی گلو، سرما خوردگی و آنفولانزا استفاده از یک دستگاه بخور صورت گرم می باشد که چند قطره اساره اوکالیپتوس یا نعناع به آن اضافه شده باشد.

  

 

با آغاز فصل سرد سال و خشکی هوا استفاده از دستگاه بخور گرم می تواند راهی برای افزایش میزان رطوبت نسبی هوا باشد و به نحوی کمک می کند در درمان بیماری ها و بهبود خشکی پوست.

 

 

اگر شما نیز به داشتن پوستی زیبا و شاداب می اندیشید و استفاده از روشهای تهاجمی مانند لیزر را نمی پسندید، پیشنهاد ما به شما استفاده از بخور گرم صورت می باشد که موجب رطوبت دهی به پوست شده و منافذ پوست را باز می کند.

 

 در واقع شما با تهیه یک دستگاه بخور صورت خانگی، می توانید با استفاده از مقداری گیاه بابونه و بخور گرم، شادابی پوست خود را دوچندان نموده. بعد از یک بخور گرم می توانید از یک ماسک گیاهی برای شادابی بیشتر پوست خود استفاده کنید.

  

اگر از آن دسته افراد می باشید که با شروع فصل سرد دچار حساسیت، آلرژی و سوزش و آبریزش بینی می شوید و علائم آلرژیک دارید می توانید با استفاده از بخور گرم میزان این علائم را کاهش داده.

 

با توجه به موارد ذکر شده به نظر می رسد تهیه یک دستگاه بخور برای تامین و حفظ سلامتی بدن و بخصوص پوست ضروری می باشد و با استفاده از این دستگاه می توان شادابی و طراوت بیشتری داشت.

 

لازم به ذکر می باشد که باید در هنگام استفاده از این محصول نکات ایمنی و بهداشت را رعایت نموده تا از بروز بیماری های واگیر دار جلوگیری شود.  مخزن آب آن را هر روز تخلیه و مورد شستشو قرار دهید. 

 

 برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت :  4900 تومان

اطلاعات بیشتر و خرید