خرید اینترنتی حباب ساز برقی

قبل معرفی شما به سایت معتبر تک سبد اطلاعات اولیه ای در مورد حباب ساز های برقی قرار می دهیم که ضمن آشنایی با مدل های مختلف حباب ساز ها و نحوه  کار کردن آن ها آشنا شوید.

خرید حباب ساز برقی

برای آشنایی اولیه با محصول یک کلیپ برای زمینه سازی و روش کار این حباب ساز برقی خانگی قرار داده ایم. حباب ساز ها یک سوپرایز ویژه برای مهمانی های شما هستند.

حباب ساز سر فندکی

حباب ها در دو دسته خانگی و صنعتی قرار می گیرند. حباب ساز های خانگی از لحاظ رنج تولبد حباب، وزن، سایز، مصرف برق و ... در سطح بالا تری نسبت به نمونه خانگی خود قرار دارند.

حباب ساز برقی ارزان

اما حباب ساز های برقی خانگی که محبوبیت بیشتری در میان خریداران دارد، بسیار سبک، کوچک و ارزان تر از نمونه صنتی خود است. مصرف برق بسیار کمتری هم نیز دارد. حباب ساز خانگی به راحتی قابل حمل بوده ولتاژ ورودی بین 12 تا 24 ولت نیز کار می کنند.

حباب ساز برقی کودک

حباب ساز های صنعتی مشخصا مصرف برق بیتشری خواهند داشت و صرفا با جریان برق AC و یا همان مستقیم کار می کنند و ولتاژ ورودی تعریف شده برای آن ها 220 ولت است. این موضع قابلیت پورتابل وبدن آن را کنسل می کند.

دستگاه حباب ساز

در دستگاه های حباب ساز خانگی به علت ولتاژ وروی پایین تر نسبت به صنعتی شما مب توانید حتی با سری فندک خودور خود برق مورد نیاز برای کار کردن این حباب ساز برقی خانگی را فراهم سازید و از آن لذت ببرید. این محصول با 18 سری چرخان حباب ساز در زمان بسیار کمی مقداری زیادی حباب تولید می کند.

دستگاه حباب ساز برقی

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید دستگاه حباب ساز با قیمت استثنایی

79.000 هزار تومان کلیک کنید

خرید حباب ساز

حباب ساز برقی دبل ویل