خرید اینترنتی بهترین جا حبوباتی دیواری | ارزان

 آشپزخانه در واقع قلب تپنده هر خانه ای می باشد که هر خانم خانه داری بیشترین وقت خود را در آن سپری می کند. زیبایی محیط آشپزخانه می تواند زمینه ساز آرامش بیشتر خانم خانه شود.برای بسیاری از خانم های خانه دار، استفاده از ظروف آشپزخانه مدرن و کارآمد بسیار مهم می باشد. و به این منظور مدت زمان زیادی را در فروشگاه ها برای پیدا کردن محصول ایده ال خود صرف می کنند.یکی از ظرف های مورد استفاده در هر آشپزخانه ای ظروف نگهداری از حبوبات می باشد و از آن جایی که نگهداری از حبوبات و خشکبار بسیار مهم می باشد باید در انتخاب این وسیله کمال دقت را داشته باشیم.


 

یکی از گزینه هایی که هنگام خرید جا حبوباتی جهیزیه، باید مد نظر داشت این است که چه ظرفی برای نگهداری انتخاب کنیم و برای چه مدتی خشکبار و حبوبات را در آن میخواهیم نگه داریم.

 اگر شما هم به دنبال یک جا حبوباتی می باشید که علاوه بر حفظ کیفیت حبوبات، باعث زیباتر شدن محیط آشپرخانه شما شود پیشنهاد ما به شما خرید جا حبوباتی دیواری می باشد.
این محصول متشکل از دو استوانه پلاستیکی شفاف از جنس اعلا می باشد که همراه با یک پایه دیواری می باشد که به راحتی روی دیوار نصب می شود. همچنین دارای دو پیمانه از جنس بذنه این جا حبوباتی می باشد.این جا حبوباتی دیواری از نوع شیر دار می باشد که استفاده از این محصول را آسان تر کرده و شیر های تعبیه شده در انتهای استوانه ها با هر با پیچیدن مقدار مشخصی از مواد داخل استوانه را خارج می کند.این محصول علاوه بر اینکه در محیط آشپزخانه مورد استفاده قرار میگیرد می تواند در محیط مغازه ها و کافی شاپ ها نیز مورد استفاده قرار گیرد و برای نگهداری قهوه و سایر خشک بار مورد استفاده قرار گیرد.

 

 


برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده تنوع محصولات به وب سایت تک سبد مراجعه نمائید. خرید محصول اصل و با کیفیت یکی از صدها مزیت خرید از تک سبد می باشد.

برای مشاهده و خرید به لینک زیر مراجعه نمائید

قیمت : 69000 تومان

خرید