جا حبوباتی دیواری | ارسال فوری به سراسر کشور

مروزه برای نگهداری خشکبار و غلات از روش‌ها و ظروف مختلفی استفاده می‌شود. یکی از روش‌های نوین برای نگهداری حبوبات، جا حبوباتی دیواری است که هم زیبایی خاص خود را دارد و هم بسیار کاربردی و مفید است.

 

جا حبوباتی فانتزی 

این محصول به راحتی روی دیوار نصب می‌شود و از دو استوانه تشکیل شده است  که حدود یک کیلوگرم حبوبات در آن قرار می‌گیرد. جا حبوباتی دیواری از جنس پلاستیک بهداشتی ساخته شده است و کاملا مقاوم است و می‌توانید با خرید جا حبوباتی، از داشتن محصولی زیبا و با کیفیت لذت ببرید.

 

 جا حبوباتی دیواری 


با استفاده از این محصول می‌توانید با خیالی آسوده حبوبات و غلات مختلف خود را نگهداری کنید و اطمینان داشته باشید که از مواد شما در برابر ورود هوا محافظت خواهد شد.

 

جا حبوباتی 

یکی از خصوصیات اصلی این محصول راحتی و سهولت در استفاده از آن است. تنها با چرخاندن شیرهایی که در انتهای استوانه‌های شیشه‌ای قرار دارد، حبوبات داخل این ظروف تخلیه می‌شود.

 

جا حبوباتی شیردار

 

لازم به ذکر است که این محصول، قابل شستشو است و می‌توانید در مواقع دلخواه آن را شتسشو دهید تا شفافیت و ظاهر زیبای آن را حفظ کنید. جا حبوباتی دیواری از جمله محصولاتی است که به دلیل سهولت در استفاده و زیبای، طرفداران زیبایی دارد.


جا حبوباتی خاص 

 

در صورتی که از این محصول استفاده کنید، شاهد یک نظم بسیار عالی و مثال‌زدنی در آشپزخانه خود خواهید بود. بسیاری از کافی شاپ‌ها و رستوران‌ها نیز از همین محصول استفاده می‌کنند زیرا هم مواد آنها را سالم نگه می‌دارد و هم نظم و زیبایی محیط را دوچندان می‌کند.

 

 

 

جا حبوباتی محصولی منحصر به فرد است که می‌تواند در محیط‌های مختلف مورد استفاده قرار گیرد. مثلا در برخی فروشگاه‌ها برای نگهداری دانه‌های قهوه از این محصول استفاده می‌شود. با استفاده از جا حبوباتی دیواری که مقاوم و شیشه‌ای است می‌توانید از فضای خود به بهترین شکل استفاده کنید و علاوه بر آن به زیبایی محیط خود نیز کمک نمایید.

 

جا حبوباتی دوقلو شیردار 

 

 

 Ø®Ø±ÛŒØ¯ محصول

قیمت محصول: 69000 تومان