بهترین ظرف غذا برقی برای محل کار کدام است؟

ظرف غذای برقی چند کاره استیل،محصولی با طراحی جالب،زیبا و بسیار کارآمد است. ابزاری کاملاً کاربردی که به راحتی می توانید با استفاده از آن،غذای خود را در کمترین زمان ممکن به بهترین شکل گرم کرد و از آن لذت برد.

 

ظرف غذای لانچ باکس

 

از ویژگی های این ظرف غذا می توان به طراحی ظاهری ساده و در عین حال زیبای آن اشاره کرد که مورد پسند افراد با سلیقه های مختلف می باشد . این دستگاه نیز با استفاده از برق کار می کند.


ظرف غذای برقی ارزان


ظرف غذای برقی استیل ، ویژگی های منحصربه فرد زیادی دارد که از جمله آن چند کاره بودن ظرف غذای برقی حرارتی lunch box است که علاوه بر گرم کردن غذا  به عنوان غذا عنوان تخم مرغ پز و همچنین یک بخار پز کوچک نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد که موجب کارآمدی هرچه بیشتر آن شده است.


ظرف غذای برقی استیل


 

تنها کافیست مقداری آب درون محفظه دستگاه بریزید و مواد غذایی خود را پس از قرار دادن در ظرف استیل داخل محفظه قرار دهید و در نهایت ظرف را به برق متصل نمایید .

 

لانچ باکس اصل
 
 

ظرف غذا برقی استیل، دارای دو محفظه استیل جهت سرو جداگانه پلو و خورش بوده همچنین علاوه بر آن  یک پیمانه آب و یک پالت نگهدارنده  تخم مرغ نیز وجود دارد .


خرید ارزان ظرف غذای برقی


این پالت دارای ظرفیت 7 تخم مرغ می باشد که می توانید با استفاده از آن ، به راحتی تخم مرغ را درون دستگاه قرار دهید و تخم مرغ ها را آبپز کنید . ظرفیت ظرف غذای برقی چند کاره استیل ، یک لیتر می باشد و استفاده از آن کار بسیار ساده ای است.


ظرف غذای بیرون بر

 

بدنه ظرف از جنس پلاستیک فشرده و مقاوم است و در داخل آن نیز دو ظرف استیل ضد زنگ و بسیار با کیفیت در ابعاد کوچک و بزرگ قرار داده شده .

 

لانچ باکس حرارتی 

 

قیمت این محصول: 149,000 تومان

خرید محصول