بهترین شیلنگ خانگی

اگر استفاده شلنگ های معمولی در شستشوی اتومبیل، حیاط و منزل شما را خسته کرده است، میتوانید از شیلنگ مجیک هوس استفاده نمایید. این شیلنگها با داشتن بافتی مخصوص و مواد داخلی انعطاف پذیر، با داشتن کارایی بیشتر نسبت به شیلنگ های معمولی، بسیار سبک و کم حجم بوده و به راحتی میتوانید از آن در هر محیطی استفاده نمایید.


شیلنگ جمع شو


شلنگ جادویی ایکس هوز همان وسیله ای است، که مدتهاست برای شستشوی آپارتمان خود به آن احتیاج دارید.با این شیلنگ دیگر نگران کمبود فشار آب برای شستشو نباشید، چرا که شلنگ جادویی ایکس هوز با آب پاش قدرتمند خود آب را با فشار بسیار زیادی برای شما پخش میکند. این آب پاش این امکان را به شما میدهد، که آب را به 8 حالت مختلف بپاشید.


شیلنگ جادویی ارزان

اگر در خانه باغچه یا گل و گیاه دارید، میتوانید با آب پاش شیلنگ جادویی آنها را به راحتی آب دهید چون یکی از حالات آب پاش شیلنگ آب را پودر میکند، و با فشار زیادی آب میپاشد.


شیلنگ جادویی xhose

با این شیلنگ به راحتی میتوانید شیشه های غیرقابل دسترس را شستشو دهید.این شیلنگ یک وسیله بسیار عالی برای شستشوی ماشین است، یعنی در واقع میتوان با این شیلنگ، یک کارواش خانگی بسیار عالی داشت.


شیلنگ جادویی 30 متری


شاید این سوال برایتان پیش آمده که اصلا برای چه به این شیلنگ، شیلنگ جادویی میگویند؟. زیرا این شیلنگ در حالت عادی طولش 5 متر است، وقتی آب در شیلنگ جریان پیدا میکند طول آن سه برابر حالت اولیه میشود و با بستن زیر شیلنگ به حالت اولیه باز میگردد.


قیمت شیلنگ جادویی

پس با توجه به قابلیت های گفته شده این شیلنگ میتواند یکی از بهترین شیلنگ ها برای شستشو باشد.

باخرید این شیلنگ تنها به قیمت 21000 تومان به راحتی همه جا را شستشو دهید.

قیمت:21000 تومان

خرید