بهترین روش ها برای عایق بندی پنجره ها در زمستان

این روزها با توجه به اهمیت صرفه جویی در مصرف انرژی تلاش شده است که ساخت و ساز های استاندارد صورت بگیرد و کلیه وسایل به صورت استاندارد تولید شود تا در مصرف انرژی صرفه جویی شود، یکی از این راه کارها استفاده از پنجره های دوجداره می باشد.
 اما بسیاری از خانه ها دارای پنجره های قدیمی می باشند که به دلیل قدمت تاریخی با حتی به دلیل محدود بودن بودجه خانوار امکان تعویض این پنجره ها وجود ندارد و باید به دنبال راه کاری برای حل این معضل بود، در اینجا قصد داریم شما را با روش هایی برای عایق سازی پنجره های قدیمی در فصل های سرد سال آشنا کنیم.

 

 


یکی از شیوه هایی که از گذشته های دور تا کنون مورد استفاده قرار می گیرد، استفاده از پرده های ضخیم در پشت پنجره ها می باشد، در کنار پرده هایی همچون پرده های از جنس مخمل یا لنین، استفاده از پارچه های محافظ برای پشت پنجره ها نیز مقرون بصرفه می باشد.

 یکی دیگر از روش هایی که به منظور جلوگیری از هدر رفت انرژی مورد استفاده قرار می گیرد، استفاده از نوار های درزگیر می باشد، نوارهای درزگیر که برای درب ها و پنجره ها مورد استفاده قرار می گیرد می تواند از نفوذ هوای سرد به داخل یا خروج هوای گرم جلوگیری کند.

 


 

یکی دیگر از روش هایی که مورد استفاده قرار می گیرد، استفاده از پلاستیک برای عایق کردن پنجره ها می باشد. در این روش از پلاستیک هایی با ضخامت مناسب بر روی پنجره ها استفاده می شود که معمولا از سمت بیرونی ساختمان این کار انجام می شود.

 اما شیوه جدیدی برای استفاده از پلاستیک محافظ پنجره وجود دارد، نمونه ای پلاستیک عایق پنجره وجود دارد که با استفاده از پلاستیک مخصوص تهیه شده است و قابل نصب بر روی انواع چهار چوب پنجره و از داخل ساختمان می باشد.

 عایق پلاستیکی پنجره آسان مش، محصولی با طراحی ساده اما کاربردی که به دلیل محوه نصب بسیار آسان توانسته است جایگاه خوبی در روش های عایق بندی پنجره ها در فصل سرما داشته باشد.

 برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با پلاستیک عایق پنجره و خرید این محصول بر روی دکمه زیر کلیک کنید

قیمت : 29000 تومان 

 

 

با مشاهده این ویدئومی توانید اطلاعات بیشتری در رابطه با این محصول بدست بیاورید