بهترین رنده رومیزی کدام است؟

رنده رومیزی تکتا، محصولی با طراحی متفاوت، جدید و بسیار کاربردی برای آشپزخانه ها است. این کالا، یک کالای با کیفیت ایرانی است، که نسبت به نمونه های خارجی قابل مشاهده است. جنس بدنه این رنده از پلاستیک مقاوم است. شکل ظاهری آن شبیه چرخ گوشت دستی است. و میتواند انواع سبزیجات، سیب زمینی، هویج، پنیر پیتزا و خشکبار را رنده، خرد و خلال نماید.

رنده رومیزی آشپزخانه

رنده رومیزی آشپزخانه برای پخت غذاهای مورد علاقه تان به کمک شما آمده و در وقتتان صرفه جویی  مینماید.

رنده دستی آشپزخانه

رنده رو میزی تکتا به همراه خود 4 تیغه استیل ضد زنک مختلف شامل رنده ریز، درشت، خلال کن و چیپس ساز یا همان ورقه کن دارد. که شما را از استفاده از محصولات متعدد، بی نیاز میکند و مینوانید بسته به نیاز خود از آن استفاده کنید. و بدون نیاز به زحمت و سختی مواد غذایی مورد نظر خود را خرد یا خلال کنید.

قیمت رنده رومیزی تکتا

برای شروع تنها کافیست، مواد غذایی موردنظر خود را داخل محفظه بالایی قرار داده و دسته را بچرخانید، و مواد غذایی موردنظر را با سرعت بالا و بدون خستگی خرد، رنده، خلال یا ورقه نمایید.یکی از نکات مهم در استفاده از رنده تکتا، رعایت بهداشت بیشتر و عدم دخالت دست است.

انواع رنده دستی

رنده رومیزی بدون نیاز به برق و باتری کار میکند.این محصول مجهز به پایه مکشی بوده، این پایه مکشی با دسته مخصوص و با فشار دادن رو به پایین روی سطح فیکس شده، و مانع از لغزش و حرکت دستگاه در حین کار میشود.

رنده چندکاره دستی

 این محصول با دارا بودن قابلیتهای ذکر شده و طراحی متفاوت، یکی از بهترین رنده های رومیزی است. شما با این محصول میتوانید برای مهمانی ها و دورهمی ها غذاها را به سرعت و به راحتی آماده کنید.

با خرید این محصول تنها به مبلغ 49000 تومان حمایت خود را از کالای ایرانی اعلام کنید.

قیمت:49000 تومان

خرید محصول