بهترین بلوتوث خودرو کدام است؟

اگر تا کنون با مشکل زنگ خوردن گوشی موبایل در خودرو خود و دستپاچگی های بعد از آن مواجه شده اید و یا بخواهید از گوشی همراه خود آهنگ مورد علاقه خود را پخش کنید بدون اینکه با قطعی و دست و پاگیری کابل های AUX مواجه شده باشید به اهمیت این محصول پی خواهید برد.

 

ارزان ترین بلوتوث خودرو

 

حالا می توانید با استفاده از گیرنده بلوتوث BT310 این مشکلات را حل نموده و با کیفیت صدای مطلوب پاسخگوی تماس هایتان باشید و یا به موزیک مورد علاقیتان گوش دهید. کافی است پس از شارژ دستگاه آن را به درگاه AUX خودرو خود متصل فرمایید و با فشردن دکمه پاور روی دستگاه بلوتوث خودرویی آن ارتباط بلوتوث با دستگاه شما برقرار شود.

 

مبدل بلوتوث خودرو 

 

رابط بلوتوث پخش خودرو که در حقیقت همان دانگل بلوتوث برای خودرو نامیده می شود از تکنولوژی بلوتوث نسخه 0.3 و کلاس 2 با دامنه عملکرد تا 10 متر استفاده می کند که خود یکی از حسن های استفاده از این محصول است. پشتیبانی از پروفایل استریو AZDP در این محصول کیفیت انتقال صدای بالایی را در اختیار شما قرار می دهد. 

 

بلوتوث پخش موسیقی 

 

جک استاندارد 3.5 میلیمتری تعبیه شده در این دستگاه جهت ورودی AUX دستگاه ضبط ماشین و کلیه خروجی های استریو مانند موبایل و تبلت استفاده می شود. 

 

دانگل بلوتوث 

 

استفاده اتوماتیک دستگاه مبدل بلوتوث خودرویی BT310 از حالت اسلیپ باعث افزایش طول عمر باتری و نگهداری بالای شارژ آن شده است که این امر نیز به شما جهت استفاده طولانی مدت و تا 8 ساعت و بدون مشکل از این بلوتوث کمک می کند.

 

قابلیت مکالمه 

 

چراغ LED نشانگر در آن که نمایانگر اتصال دستگاه های شما و شارژ این محصول می باشد. این محصول براحتی و فقط با کابل USB موجود در پک دستگاه شارژ شده و قابل استفاده می باشد. 

 

بلوتوث مکالمه در خودرو 

 

برای شورع به کار بلوتوث پخش خودرو فقط کافیست دکمه پاور را فشار دهید و کلیه دستگاه های هوشمند مجاور آن مانند موبایل های اندرویدی و IOS و انواع تبلت و لپ تاپ به آن متصل فرموده و شروع به پخش موسیقی از آن نمایید. 

 

بهترین بلوتوث خودرویی

 

یکی دیگر از مزایای این محصول علاوه بر استفاده از آن در خودرو، اتصال آن به دیگر دستگاه های پخش مانند اسپلیکر های خانگی است و این مزیت به علاوه نگهداری طولانی باتری آن باعث استفاده آن توسط کسانی که قصد پخش موسیقی از دستگاه های خانگی خود را دارند نیز شده است.

 

 

 

قیمت این محصول: 28,000 تومان

خرید