با دستگاه حجامت به راحتی در خانه حجامت کنید

از دیرباز همیشه پیشینیان برای درمان دردهای مختلف از شیوه های سنتی حجامت و بادکش استفاده می کرده اند. امروزه نیز این شیوه طرفداران خود را دارد. بهمین خاطر دستگاه حجامت خانگی نیز به بازار عرضه گردید.


بادکش


حجامت یکی از روش های درمانی سنتی در طب اسلامی است که برای بدن و در درمان بسیاری از بیمارها مفید است اما در صورتیکه می خواهید خود در منزل این کار را انجام دهید حتما باید در خصوص اصول و شیوه های آن اطلاعات لازم را داشته باشید زیرا حجامت برای برخی افراد مضر هم هست.


بادکش


متخصصین طب سنتی حجامت بر این عقیده اند که همه انسان ها از نوزادی تا 90 سالگی می توانند حجامت انجام دهند و برایشان مفید است مگر اینکه فرد شرایط بخصوصی داشته باشد و نتواند حجامت انجام دهد.


بادکش


یکی از شایع ترین دردها در بین افراد با سنین مختلف دردهای زیاد و مزمن در ناحیه کمر است. اکثر اوقات حتی استفاده از مسکن های قوی و یا پماد ها و درمان های طب امروزی هیچ اثری روی فرد ندارد.


بادکش


اما حجامت در ناحیه گودی کمر می تواند بسیار مثمر ثمر بوده و فواید بسیاری دارد. طوری که دردهایی مثل اسپاسم کمر، انواع کمر درد و دردهای سیاتیکی، رفع دمل های کمر و ران و باسن، خارش پشت و خیلی موارد دیگر را از بین می برد.


 بادکش

 

اما در صورتیکه خواستید در نقطه کمر حجامت انجام دهید خیلی باید مراقب باشید. زیرا گاهی حجامت باعث افت فشار شدید شده و می تواند به فرد آسیب برساند.

بادکشبرای دریافت دستگاه حجامت و بادکش شلنگ دار روی لینک زیر کلیک کنید.

 قیمت: 17900 تومان


بادکش