با آبمیوه گیری چهارفصل بیتا آشنا شوید

آبمیوه گیری  بیتا یکی از بهترین مدل های آبمیوه گیری دستی است که شما می توانید برای داشتن آبمیوه ی طبیعی به صورت هر روزه از این آبمیوه گیری دستی استفاده کنید. در ادامه ی این مقاله با ویژگی های این آبمیوه گیری دستی آشنا شوید.


ابمیوه گیری دستی


این آبمیوه گیری مناسب تمامی میوه های آبدار است مثل پرتقال، گریپ فروت، انار، لیمو شیرین و ... . طرز کار این آبمیوه گیری دستی پیچیده نبوده و تمامی اعضای خانواده می توانند به راحتی از آن استفاده کنند.


ابمیوه گیری دستی


این آبمیوه گیری شبیه نمونه های پلاستیکی دستی طراحی و ساخته شده است. بدین طریق که میوه مورد نظرتان را پس از شستن و نصف کردن در جای خود قرار می دهید. این آبمیوه گیری یک قسمت نیم دایره ای دارد که روی نصف میوه قرار می گیرد. زمانی که شما اهرم را به سمت پایین فشار دهید آب میوه را می گیرد.


ابمیوه گیری دستی


این آبمیوه گیری یک آبکش دارد که بدنه ی آن از جنس آلومینیوم پرداخت شده می باشد که ضد زنگ و مقاوم در برابر اسید میوه می باشد. این آبکش سوراخ های زیادی دارد که برای گرفتن تفاله های میوه مناسب است.


ابمیوه گیری دستی


ابعاد این آبمیوه گیری دستی 38×26×13 سانتیمتر بوده و وزن آن 7.384 کیلوگرم می باشد. قطر محفظه ی آبگیری آن نیز معادل 11 سانتیمتر است. بنابراین با این قطر شما می توانید حتی میوه های بزرگ را نیز در آن جای داده و آب آنها را بگیرید.


ابمیوه گیری دستی


این آبمیوه گیری یک محصول تولید داخل است و با خرید این محصول از تولیدات ملی حمایت کرده اید. همچنین بدون نیاز به هیچ گونه برق یا باتری و تنها با انرژی دستان شما کار می کند. همچنین این آبمیوه گیری تلخی پوست میوه را داخل آبمیوه نمی کند و این یکی از بزرگترین مزیت های آن است.

ابمیوه گیری دستیبرای مشاهده و خرید آب میوه گیری دستی ایرانی روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت: 165000 تومان


ابمیوه گیری دستی