آشنایی با لامپ حشره کش برقی

وقتی برای از بین بردن حشرات موذی به بازار می رویم با حجم عظیم و متنوعی از حشره کش های مختلف روبرو می شویم که با اینکه تا حدی می توانند حشرات را دور کنند اما آسیب جدی به سلامتی انسان و حتی محیط زیست نیز می گذارند. اما لامپ حشره کش برقی خانگی هیچ آسیبی به انسان و محیط زیست وارد نمی کند.


لامپ حشره کش برقی زپ لایت


شما می توانید به راحتی این محصول را هر کجا که خواستید با خود ببرید. زیرا بر روی تمامی سرپیچ های لامپ ها وصل می شود. از طرفی نه بو دارد و نه صدا دارد بنابراین به راحتی می توانید از آن استفاده کنید.


لامپ حشره کش برقی زپ لایت


طرز کار این دستگاه به این ترتیب است که حشرات و پشه ها به خاطر نور آبی آن جذب دستگاه شده و زمانی که با دستگاه تماس پیدا می کنند برقی که در میله های فلزی محفظه ی لامپ وجود دارد باعث بین رفتن آنها شده و آنها را از بین می برد.


لامپ حشره کش برقی زپ لایت


این حشره کش دو لامپ LED دارد. یک چراغ LED سفید نورانی است که برای روشن نگه داشتن محیط اطراف می باشد و LED دیگر آبی است که باعث جذب حشرات می شود. چراغ LED این دستگاه 15 وات کم مصرف با نور مهتابی است.


لامپ حشره کش برقی زپ لایت


این لامپ در هر دو حالت می تواند روشن باشد یعنی هم چراغ سفید برای نورانی کردن محیط روشن باشد و هم چراغ آبی برای جذب حشرات. یا اینکه یکی از آنها روشن باشد.


لامپ حشره کش برقی زپ لایت


زمانی که دستگاه حشرات را از بین می برد خیلی اوقات داخل لامپ می ریزند و بنابراین لازم است که آن را تمیز کنید. بخاطر همین موضوع یک فرچه در جعبه لامپ وجود دارد که بتوانید داخل لامپ را تمیز کنید.


لامپ حشره کش برقی زپ لایتبرای خرید انواع لامپ حشره کش برقی  روی لینک زیر کلیک کنید.

قیمت : 39000 تومان

لامپ حشره کش برقی زپ لایت