بهترین روش ها برای عایق بندی پنجره ها در زمستان

 یکی دیگر از روش هایی که به منظور جلوگیری از هدر رفت انرژی مورد استفاده قرار می گیرد، استفاده از نوار های درزگیر می باشد، نوارهای درزگیر که برای درب ها و پنجره ها مورد استفاده قرار می گیرد می تواند از نفوذ هوای سرد به داخل یا خروج هوای گرم جلوگیری کند. یکی دیگر از روش هایی که مورد استفاده قرار می گیرد، استفاده از پلاستیک برای عایق کردن پنجره ها می باشد. در این روش از پلاستیک هایی با ضخامت مناسب بر روی پنجره ها استفاده می شود که معمولا از سمت بیرونی ساختمان این کار انجتم می شود.

ادامه مطلب...

خرید هدیه تبلیغاتی خاص و با کیفیت

این روزها یکی از کارهای فرهنگی که در جهت حمایت از صنایع دستی در بسیاری از سازمان ها و شرکت ها انجام می شود، استفاده از صنایع دستی به عنوان هدایای تشویقی و هدایای تبلیغاتی می باشد که بخصوص برای مناسبت های بین المللی مرود استفاده قرر می گیرند. با توجه به استقبال از استفاده از هدیه تبلیغاتی صنایع دستی شاهد رشد روز افزون محصولات صنایع دستی با قابلیت استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی می باشیم. در این میان محصولات میناکاری توانسته اند در این بازار رقابتی به خوبی بدرخشند. انواع تندیس های میناکاری شده تنها نمونه ای از هدیه تبلیغاتی میناکاری می باشد.

ادامه مطلب...

خرید درب پلاستیکی مغناطیسی آسان مش

اما راه حلی که در سال های اخیر مورد توجه قرار گرفته است، استفاده از درب های پلاستیکی و درب های سنسور دار می باشد که می تواند تا اندازه زیادی از هدر رفت انرژی جلوگیری کند. با توجه به بالا بودن قیمت درب های سنسور دار و هزینه های بالای نگداری آنها، استفاده از این روش مقرون بصرفه نمی باشد. بنابراین بسیاری از افراد به استفاده از درب های پلاستیکی روی آورده اند، اما بسیاری از این درب ها نیز به دلیل کیفیت پایین دوخت و متریال بکار رفته نمی توانست پاسخ گوی خوبی برای نیاز این گروه باشد. اما درب پلاستیکی مگنتیک آسان مش یکی از بهترین گزینه ها برای این امکان می باشد.

ادامه مطلب...

قیمت و فروش میناکاری در سنندج

با توجه به استقبال از هنر میناکاری و اشتغال تعداد زیادی از هنردوستان به هنر میناکاری و افزایش تولید محصولات میناکاری شاهد قیمت های تثبیت شده محصولات میناکاری شده اصفهان می باشیم. برای اطلاع از قیمت میناکاری سسندج به لینک زیر مراجعه نمائید. میناکاری یکی از هنرهای اصیل ایرانی که دارای قدمت و پیشینه ای بیش از 5000 سال می باشد، هنری که تولید و فروش آن توانسته است در سال های اخیر منبع درآمد بسیاری از خاموارهای ایرانی باشد. و به عنوان یکی از صنایع دستی محبوب شناخته شده است.

ادامه مطلب...

خرید هدیه تبلیغاتی نفیس و متفاوت

هر چند که پیدا کردن و خرید هدیه تبلیغاتی مناسب کار بسیار ساده ای نمی باشد و شما باید برای انتخاب یک کالای مناسب و با کیفیت زمان و انرژی کافی بگذارید، اما باید بدانید که هزینه و وقت صرف شده برای انتخاب و خرید هدیه تبلیغاتی به سود مجموعه شما می باشد. اگر می خواهید استفاده از هدایای تبلیغاتی برای شما نتیجه خوبی به همراه داشته باشد، به شما پیشنهاد می کنیم از هدایای تبلیغاتی ساده و عرف موجود در بازار این محصولات استفاده نکنید، شما می توانید با خرید هدیه تبلیغاتی ارزان قیمت اما متفاوت بهترین نتیجه را بگیرید.

ادامه مطلب...

خرید آنلاین ظروف میناکاری شده در کرج

یکی از راه های خرید مطمئن محصولات صنایع دستی بخصوص ظروف میناکاری شده خرید از فروشگاه های معتبر می باشد که برند مشخصی که ساخته شده تحت نظر اساتید میناکار باشد بفروش برساند، شما می توانید برای خرید آنلاین میناکاری در کرج به وب سایت اینترنتی تک سبد مراجعه نمائید. توجه داشته باشید برای ماندگاری و افزایش طول عمر صنایع دستی خود باید نحوه استفاده و نگهداری از آنها را به خوبی بلد بوده تا طول عمر آنها افزایش یابد، به عنوان مثال برای شستشوی ظروف میناکاری شده روی مس باید از اسکاچ ابری نرم با آب ولرم استفاده کنید.

ادامه مطلب...

راهنمای خرید سوغاتی اصفهان| خرید میناکاری

اگر به شهر اصفهان سفر کنید، بدون شک دست خالی از این شهر باز نخواهید گشت، سوغاتی های خوردنی این شهر که واقعا دوست داشتنی و باب میل ایرانی می باشد از جمله گز، پولم و نبات. در کنار این خوردنی های خوشمزه صنایع دستی این شهر حرف های زیادی برای گفتن دارند، از میناکاری اصفهان گرفته تا هنر خاتم سازی، قلمکاری و غیرده. در این میان هنر میناکاری از محبوبیت ویژه ای برخوردار می باشد و کمتر گردشگری پیدا می شود که در لیست خرید سوغاتی خود خرید میناکاری را در نظر نگرفته باشد.

ادامه مطلب...

مرکز فروش میناکاری در اصفهان

قاب بشقاب ها می توانند به صورت های مختلفی تهیه شوند از جمله قاب بشقاب هایی که شامل یک پک مخملی زیبا با یک بشقاب میناکاری درون آن، یک قاب چوبی با یک بشقاب میناکاری زیبا باشد که می توانند علاوه بر استفاده رومیزی به عنوان یک المان تزئینی برای دیوار نیز مورد استفاده قرار گیرد. اگر به شهر اصفهان سفر کرده باشید حتما شاهد تعداد زیادی مرکز فروش میناکاری در اصفهان بوده اید که می توانید محصولات میناکاری اصفهان را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به دلیل حذف واسطه ها تهیه کنید و از داشتن آنلذت ببرید.

ادامه مطلب...

فواید استفاده از هدایای تبلیغاتی پاوربانک

بنابراین در هنگام انتخاب هدایای تبلیغاتی باید به گزینه امکان درج آرم و لوگو بر روی بدنه هدیه تبلیغاتی توجه کنید، به عنوان مثال شما می توانید با خرید پاوربانک تبلیغاتی ارزان قیمت به راحتی به هدف خود برسید. زیرا این هدیه تبلیغاتی علاوه بر آنکه کاملا کاربردی می باشد به دلیل امکان درج لوگو و نام برند شما بر روی این محصولات می تواند یکی از برترین هدایای تبلیغاتی برای کسب و کار شما باشد. در حال حاضر و با توجه به افزایش میزان استفاده از گوشی های هوشمند استفاده از پاور بانک های تبلیغاتی می تواند یک انتخاب کاملا هوشمندانه باشد، زیرا مشتریان شما حداقل روی یکبار با این هدیه تبلیغاتی سر و کار داشته و از لحاظ دیگر، امکان درج لوگو و آرم تبلیغاتی بر روی بدنه پاوربانک های تبلیغاتی از مهمترین مزیت های آنها محسوب می شود که می تواند مشتریان فعلی شما برای همیشه وفادار نماید.

ادامه مطلب...

اهمیت و کارایی استفاده از هدایای تبلیغاتی

یکی از مهمترین ابزار های برند سازی در دنیای مدرن امروزی استفاده از برترین روش های تبلیغاتی می باشد. یکی از تاثیرگزار ترین روش های تبلیغاتی، استفاده از هدایای تبلیغاتی می باشد که به نسبت تیزرها و تبلیغات بصری مرسوم، مقرون بصرفه تر می باشد. استفاده از هدیه تبلیغاتی به عنوان یکی از روش های تبلیغاتی برای برند سازی و بهتر کردن بستر فروش می بوده و هم اکنون نیز این روش یکی از ابزار های قدرتمند برای برند سازی می باشد که می تواند تاثیر بسزایی در افزایش روش کالا یا خدمات شما باشد. خرید هدیه تبلیغاتی و استفاده از آن سرمایه گذاری در جهت فروش محصولات و خدمات شما می باشد.

ادامه مطلب...