خرید میناکاری گامی در جهت توسعه صنایع ملی و اشتغال

شهر اصفهان با دارا بودن بیشترین و بزرگترین کارگاه های تولید میناکاری، توانسته است محصولات میناکاری را به تولید انبوه برساند و در عین حال این محصولات با نظارت اساتید میناکار اصفهان دارای برترین کیفیت می باشند. خرید هدیه صنایع دستی از جمله خرید گلدان میناکاری اصفهان در واقع هدیه ای می باشد که با آن فرهنگ غنی خود را معرفی می کنیم و استفاده از هدایای تبلیغاتی میناکاری می تواند سفیر فرهنگی و هنری مقتدری برای تمدن اصیل ایرانی باشد.

ادامه مطلب...

فروش ویژه سفره قلمکار اصفهان در تک سبد

یکی دیگر از زیبا ترین و قدیمی ترین محصولات صنایع دستی در ایران این محصول خارق العاده به شمار می رود و شما عزیزان می توانید انواع این محصول را درب منزل خود تحویل بگرید. اگر برای شما هم سوال شده است که چگونه این محصول را سفارش دهید، با ما همراه باشید. یکی از زیباترین صنایع دستی در اصفهان قلمکاری می باشد که تاریخی بیش از 400 سال در دل خود جای داده است.

ادامه مطلب...

با آبمیوه گیری چهارفصل بیتا آشنا شوید

آبمیوه گیری  بیتا یکی از بهترین مدل های آبمیوه گیری دستی است که شما می توانید برای داشتن آبمیوه ی طبیعی به صورت هر روزه از این آبمیوه گیری دستی استفاده کنید. در ادامه ی این مقاله با ویژگی های این آبمیوه گیری دستی آشنا شوید.

این آبمیوه گیری مناسب تمامی میوه های آبدار است مثل پرتقال، گریپ فروت، انار، لیمو شیرین و ... . طرز کار این آبمیوه گیری دستی پیچیده نبوده و تمامی اعضای خانواده می توانند به راحتی از آن استفاده کنند.

ادامه مطلب...

با ساعت هوشمند طرح اپل متفاوت جلوه دهید

ساعت های معمولی نصبت به ساعت های امروزی دستخوش تعقیرات زیادی شده و کار بردهای آن دو چندان شده است. با استفاده ازاین ساعت های هوشمند می توانید امورات مربوط به گوشی تلفن همراه خود را انجام داده بدون اینکه نیازی به دردست گرفتن گوشی تلفن همراه داشته باشید. شما می توانید با استفاده از نرم افزار و با بلوتوث گوشی تلفن همراه را به ساعت هوشمند خود متصل نموده و این دو دستگاه را با یک دیگر سینک نمایید.

 

ادامه مطلب...

خرید اینترنتی بهترین جا حبوباتی دیواری | ارزان

اگر شما هم به دنبال یک جا حبوباتی می باشید که علاوه بر حفظ کیفیت حبوبات شما، باعث زیباتر شدن محیط آشپرخانه شما شود پیشنهاد ما به شما خرید جا حبوباتی دیواری می باشد. این محصول متشکل از دو استوانه پلاستیکی شفاف از جنس اعلا می باشد که همراه با یک پایه دیواری می باشد که به راحتی روی دیوار نصب می شود. این جا حبوباتی دیواری از نوع شیر دار می باشد که استفاده از این محصول را آسان تر کرده و شیر های تعبیه شده در انتهای استوانه ها با هر با پیچیدن مقدار مشخصی از مواد داخل استوانه را خارج می کند.

ادامه مطلب...

خرید دستگاه تصفیه آب خانگی با فیلتر سرامیکی

یکی از مهم ترین منابعی که در کره خاکی مت انسان ها قرار دارد آب می باشد. این محصول بی رنگ می تواند به هر موجود جنبنده ای انرژی و حیات بخشد. اگر این مایع از روی کره زمین محو شود انسان و تمامی موجودات زنده تنها 9 ساعت برای زندگی وقت دارند. این محصول را می توان نویر بخش ارزش این منبع پاک دانست که می توان از گوارا ترین آن استفاده کرد و در راستای ارتقای سلامتی از آن استفاده نمود.

ادامه مطلب...