با دستگاه حجامت به راحتی در خانه حجامت کنید

از دیرباز همیشه پیشینیان برای درمان دردهای مختلف از شیوه های سنتی حجامت و بادکش استفاده می کرده اند. امروزه نیز این شیوه طرفداران خود را دارد. بهمین خاطر دستگاه حجامت خانگی نیز به بازار عرضه گردید.

حجامت یکی از روش های درمانی سنتی در طب اسلامی است که برای بدن و در درمان بسیاری از بیمارها مفید است اما در صورتیکه می خواهید خود در منزل این کار را انجام دهید حتما باید در خصوص اصول و شیوه های آن اطلاعات لازم را داشته باشید زیرا حجامت برای برخی افراد مضر هم هست.

ادامه مطلب...

خرید اینترنتی دستگاه بخور صورت ارزان و با کیفیت

با آغاز فصل سرد سال و خشکی هوا استفاده از دستگاه بخور گرم می تواند راهی برای افزایش میزان رطوبت نسبی هوا باشد و به نحوی کمک می کند در درمان بیماری ها و بهبود خشکی پوست. اگر شما نیز به داشتن پوستی زیبا و شاداب می اندیشید و استفاده از روشهای تهاجمی مانند لیزر را نمی پسندید، پیشنهاد ما به شما اتفاده از بخور گرم صورت می باشد که موجب رطوبت دهی به پوست شده و منافذ پوست را باز می کند. در واقع شما با تهیه یک دستگاه بخور صورت خانگی، می توانید با استفاده از مقداری گیاه بابونه و بخور گرم، شادابی پوست خود را دوچندان نموده.

 

 

ادامه مطلب...

آشنایی با لامپ حشره کش برقی

وقتی برای از بین بردن حشرات موذی به بازار می رویم با حجم عظیم و متنوعی از حشره کش های مختلف روبرو می شویم که با اینکه تا حدی می توانند حشرات را دور کنند اما آسیب جدی به سلامتی انسان و حتی محیط زیست نیز می گذارند. اما لامپ حشره کش برقی خانگی هیچ آسیبی به انسان و محیط زیست وارد نمی کند.

شما می توانید به راحتی این محصول را هر کجا که خواستید با خود ببرید. زیرا بر روی تمامی سرپیچ های لامپ ها وصل می شود. از طرفی نه بو دارد و نه صدا دارد بنابراین به راحتی می توانید از آن استفاده کنید.

ادامه مطلب...

جعبه خاتم کاری شده در اصفهان توسط استادان چیره دست

یکی از بهترین محصولاتی که با هنر دست ساخته و پرداخته می شود را  می توان به خاتم کاری اهدا نمود. این هنر زیبا با بهترین مواد اولیه به دست تولید خواهد رسید و با طراحی زیبا و خاصی که دارد می توان آن را به انواع محصولات خاتم کاری تبدیل ساخت. این هنر در اصفهان و شهر نصف جهان متولد شده است و بهترین و ظریف ترین این محصول را در این شهر می توان یافت.

ادامه مطلب...

خرید جا حبوباتی دیواری شیک برای جهیزیه

خرید جا حبوباتی، یکی از ملزومات هر خانه ای می باشد که کد بانوی آن خانه با توجه به فضای آشپزختنه و نوع کاربری آن می تواند طرح و مدل خاصی را انتخاب نماید. می توان گفت یکی از دغدغه های نو عروسان برای تهیه جهیزیه خود، خرید یک جا حبوباتی شیک می باشد که بتواند زیبایی آشپزخانه نو عروس را دوچندان کند.

ادامه مطلب...

دستگاه بخور صورت ایستاده و رو میزی | تک سبد

با استفاده از این دستگاه می توانید پوستی شاداب و با طراوت داشته باشید تمامی آکنه های خود را برای همیشه از بین ببرید. این امر با این دستگاه میسر خواهد بود و شما می توانید با استفاده از این دستگاه رطوبت را به پوست خود هدیه دهید و پوستی ترم و شاداب داشته باشید. فقط لازم است تا مخزن این دستگاه را پر از آب کنید و سری آن را بر روی دستگاه قرار دهید.

ادامه مطلب...

قیمت مناسب، کیفیت بالا،ظرافت بالا | بشقاب میناکاری

یکی از زیبا ترین صنایع دستی در ایران و کشور عزیزمان با قئمت 5000 ساله میناکاری می باشد. این هنر فاخر و ارزشمند را می توان در شهر های بسیاری یافت اما بهترین و ظریف ترین این محصول را می توان به میناکاری های اصفهان اهدا نمود. شهر نصف جهان پایتخت فرهنگ و هنر برای شما عزیزان بهترین و زیبا ترین ظروف میناکاری را در معرض فروش قرار داده است.

ادامه مطلب...

مشخصات حشره کش برقی جدید

لامپ حشره کش برقی، یک راه حل عالی برای خلاصی از شر حشرات موذی می باشد بدون آنکه نگران عوارض و خطرات ناشی از استفاده از آن باشید. با مشاهده مشخصات حشره کش برقی، شما به این نکته پی خواهید برد که چگونه می توان از این حشره کش علاوه بر یک حشره کش به عنوان یک چراغ خواب استفاده کرد.

ادامه مطلب...